Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok manapság a magas fenntartá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok manapság a magas fenntartású nő?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 21. 17:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

ma 19:45

aztán rengeteg ilyen lány rohangál ám az utcákon :)

2013. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, biztosan nem vagyok egyedül. :)
2013. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sok a magas fenntartású lány igen! Ne várja el senki, hogy finanszírozzuk. És szerintem azért nincsenek lovagias férfiak sem, mert akiért érdemes lenne küzdeni, azért reménytelen! Így hát azzal próbálkozik az ember, akivel lehet! Messze van az igazitól, de megteszi! Na én így vagyok ezzel, de szerintem sok férfi társam is így van. Na meg lesújtó a sok visszautasítás, hogy mindenkiért küzd az ember, akiket nagyon szeretne, azokért eredménytelenül. Ezt a nők sosem fogják tudni átérezni, mert nekik csak sorakoznak a kérők, és választanak, míg egy férfinak sok nőt kell(ene) szolgálnia, hogy az igazit megtalálja. Arról nem is beszélve, hogy pont emiatt a nők szemében egy könnyű vérű, nőcsábász csibésznek fog látszani, holott ő csak egy igazi nőt szeretne, akit neki teremtett az Isten! Tudom sokan nem fognak most megérteni, de aki mélyebben belegondol tudja, hogy igazakat írtam és teljesen életszerű.
2013. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!