Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kell kezelni egy nő visszautasítását?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha már megszólítás után rögtön elutasít.
2013. ápr. 23. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sokminden vagyok, de Johnyyyyy tutira nem ^^
2013. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Le kell okádni
2013. ápr. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Hát egy idő után meg lehet szokni. Én annyira ocsmány vagyok, hogy mindig csak visszautasításokat kapok, de már megszoktam. De attól függetlenül kell próbálkozni, hogy elmondhassam, hogy tettem valamit, bár amilyen ocsmány vagyok, kizárt, hogy van olyan lány, aki vonzódni tudna hozzám.
2013. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Vackorka ***** válasza:

Csak még jó lenne tudni hogy milyen szöveggel utasit vissza... mert aszserint kell reagálni.

Pl. Ha azt mondja hogy van barátom. Akkor te viccesen mondod, hogy persze én is 50éves házasságban élek.

Vagy ha azt mondja, hogy te minden nőt csak igy leszolitasz?

Te: Persze, a barátommal fogadtunk hogy 5000 nőt lekell szólitanom és már csak kettő hiányzik, könyitsd meg a dolgom a célhoz közel (mosoly).

2013. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Felbéreled Laurik Igort..Istenem...!ez nagy!De mint lány létemre tudok segíteni,és választ adni.

Nyilván a lány is,és a fiú stresszel,és kellemetlen helyzetben van.Igazából nem lehet nagyon semmit se csinálni,de ha eddig azzal a lánnyal jó viszonyban voltál,akkor lehet hogy már nem mertek egymás szemébe nézni,mert kínosnak gondoljátok,és a fiú egy kicsit megszégyenül a lány előtt.Megakarsz valakit kérdezni ,felkérni?A lányok szeretik a cuki,és romantikus dolgokat!Ha erre készülsz,sok szerencsét!

2013. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Méltósággal.

Volt már olyan, hogy odajött hozzám egy srác, én pedig mondtam neki, hogy "Ne haragudj, de most nem szeretnék ismerkedni, a barátnőimmel jöttem." Erre jött a válasz: "Akkor kapd be a *tudjukmit*" Most erre mit mondjak? Ez értelmes, felnőtt viselkedés volt a részéről? Még csak csúnyán sem beszéltem vele, bunkó sem voltam, sem lenéző...semmi.

2013. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!