Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeintetek partiképesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Szeintetek partiképesek a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam a buszon, amint egy idős anyuka azt ecsetelte egy barátnőjének, miszerint a lánya külföldön dolgozik egy pizzériában és azt javasolja neki, hogy ott próbáljon magának párt találni, mert a magyar férfiak nem "partiképesek" azaz nincs vagyonuk, megfelelő egzisztenciájuk egy család eltartásához.

2013. ápr. 25. 21:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Úgy van+ :( :D Én sem értem miért mondogatják a nők az egzisztenciát.Miből legyen egzisztenciám ?
2013. ápr. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
abból hogy felépíted. másoknak honnan van?
2013. ápr. 28. 10:43
 23/27 anonim ***** válasza:
De ahhoz pénz is kell.Magyarországon az meg nincs.Ha azt akarod,hogy pénzed legyen,ki kell menned külföldre,de ez a szerencse nem mindenkinek adatik meg.
2013. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
itthon is van pénz, csak már másoknál akkumulálódott. a rendszerváltás óta nagy pénzgravitáló fekete lyukakba ölmik a forint.
2013. ápr. 28. 23:16
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
#21-es talán abból,hogy vannak CÉLJAID és dolgozol értük,plusz van egy szakmád vagy bármi ilyesmi használható diploma(nem bölcsész,nem bölcsész gazdasági),és igen sokat dolgozzol akár napi 12 órát is és lesz egzisztenciád.
2013. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Gondolom Te is nő vagy.Csak külföldön lesz egzisztenciám a leírtak alapján.Diploma szart sem ér,a szakma se nagyon.Attól lesz egy férfi valaki,hogy van egy diplomája?

Szted olyan könnyű egyetemre bekerülni,meg bent maradni?Nőknek igen.

Jellemző,hogy a nők elvárják a férfiaktól,hogy pénzt keressenek,megállás nélkül dolgozzanak,míg ők semmit nem csinálnak és még ezek mellett unalomra,meg elhanyagolásra panaszkodnak,miközben a férfi értük is dolgozik,és ezek után jön a férfi összevissza csalása.

2013. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő én PASI vagyok.

Nem könnyű bent maradni ez igaz,hát nem bulizni kellene,meg kifogásokat gyártani,hanem tenni érte és kész.

Eddig csak kifogásokat hallok.

2013. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!