Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeintetek partiképesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Szeintetek partiképesek a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam a buszon, amint egy idős anyuka azt ecsetelte egy barátnőjének, miszerint a lánya külföldön dolgozik egy pizzériában és azt javasolja neki, hogy ott próbáljon magának párt találni, mert a magyar férfiak nem "partiképesek" azaz nincs vagyonuk, megfelelő egzisztenciájuk egy család eltartásához.

2013. ápr. 25. 21:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Londonban dolgozik a lánya, és éppen egy portugál pasival dating-elt, aki szintén a pizzériában dolgozik, mint gyakornok.
2013. ápr. 25. 21:42
 12/27 anonim ***** válasza:
portugal. hat akkor mar inkabb magyar :D
2013. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%
Pfeh...egy magyar pasit talàltam külföldön, az is hàzas volt, mint később kiderült. Rà nem sokra ismerkedtem meg a férjemmel, ő nem magyar. Nekem a magyar fiúkkal pàrkapcsolat téren nagyrészt rossz tapasztalataim vannak. De ez nem jelenti azt, hogy az összes magyar fiú selejt. Sajnos a nők is leromgyolódtak a szememben...
2013. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
utolso: milyen nemzetisegu a ferjed? csak kivancsisag :)
2013. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
és a magyar nők? sajnos a nőiességről már keveseknek van fogalmuk. azt hiszik, szépek, azzal minden meg van oldva, hát nem!
2013. ápr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez így igaz utolsó! :D

Egyébként annak üzenném aki a Erdélyből írt,hogy a román nők is kur.vák,de a magyar csajok között nyilván több van :D

2013. ápr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szerintem "partiképesek", mert talán nem azt nézem ki mennyit keres. Mondjuk én nem vágyom családra, meg egyébként sincsenek túl költséges igényeim. Ami van arra meg tudom magamnak is keresni a pénzt.
2013. ápr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

#17

"nem vágyom családra"


szeretlek! <3

2013. ápr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#18 De jó, legalább valaki! \o/
2013. ápr. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
erre mit mondjak? mire leszel 60 éves, spórolásból lehet rezidenciád.. mondjuk egy BMW-d. az egész életed műve. Ez az egész szar csak arra megy ki, hogy ellehetetlenítsék a magyarokat. menj ki az országból, mert ha ittmaradsz, nyomorogsz, és megdöglesz. Egy egyszerű provokációbol milyen népirtás lett.. itt így egymás között. Nagyon cselesek, fönntről integetnek, mi meg jobbnál jobb indokokat keresve ÍGY egymásra támadunk. Üdv: Gazdasági válság. Ha nemlenne válság, és zsidóskodás, itt is 8x jobb színvolnalak lennének. mondjuk minden 4. autó Mercedes. Ehelyett minden negyedik autó valami koreai szar, és minden 10. percben eltűnik egy. Szabad ország, mi???
2013. ápr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!