Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért annyira elítélendő az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elítélendő az, ha egy nő egy gazdag férfit szeretne?

Figyelt kérdés
Olvastam itt pár kérdést és választ. Ahol a pénzről volt szó, mindegy, hogy mit mondtak a nők, mindjárt fröcsögött mindenki, hogy csak a pénz kell neki. És, ha az kell? Nekem ez egy kicsit azért durva. Jómagam is egy tehetősebb férfit szeretnék. Nem azért, hogy el tartson, hanem azért, hogy legyen egy támaszom. Nem tudnám elviselni azt, ha egy gazdag férfi otthon unatkozó felesége lennék, nem erről van szó. Dolgozni szeretnék, minél többet elérni a szakmámban, de úgy érzem, hogy nem tudnék mit kezdeni egy tőlem szegényebb férfivel. Volt rá példa, szakítás lett az ő részéről, mert nem tudta elviselni, hogy nekem több van, mint neki, pedig soha nem húztam ezt az orrára. Miért annyira elítélendő, ha a hasonló a hasonlóval akar házasodni?

2013. máj. 3. 16:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne, már megint egy vég nélküli vita jön, mint pár havonta mindig, ha felmerül ez a téma. Nem volt még eléggé kivesézve?
2013. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
92%
mert egy nő egy pasit ne a pénzéért szeresse.
2013. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem az elítélendő, ha valaki szeretni tud egy gazdag pasit, hanem az, ha a szeretetének a feltétele a gazdagság.


Ha valaki azért szakít egy kapcsolatban, mert ő átlagos keresetű, míg a párja magasan fölötte van, az az adott ember komplexusa és nem általános igazság, hogy nem szabad ilyennel kezdeni.

2013. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem semmi en 37 vagyok es egy 48 eves baratnom van.gazdag is es eltart.es mad nem erdekell jo ruhaim vannak jo autoval jarok van mindenre penzem.
2013. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"És, ha az kell?"


Áruld már el mi olyan jó a pénzben?

2013. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat alapja, hogy hasonló a hasonlóval jöjjön össze. Ha te jól keresel, akkor jogos az igényed, ugyanis:

1. Ha jobban keresel, mint a párod, akkor könnyen lehet melletted kisebbségi komplexusa, te meg soha nem fogod tudni igazán "tisztelni".

2. A közös programokat, azok igényszintjét nagyban befolyásolja, hogy milyenek a felek anyagi körülményei. Ha te pl. szeretsz jó éttermekbe járni, vagy nyaralni járni, és a partnered nem engedheti meg anyagilag, akkor vagy ő lesz "kitartott", vagy te engedsz az igényszintedből, ami megint csak nem szerencsés hosszú távon.


Én is úgy vagyok vele, hogy hozzám hasonló anyagi helyzetű partnerrel érzem magam, ami azt jelenti, hogy nálam sokkal csóróbb, vagy nálam sokkal gazdagabb partnerrel sem érezném jól magam igazán!

Lehet azt mondani, hogy a szerelemben nem számítanak az anyagiak... lehet, hogy a szerelemben nem, de egy kapcsolatban nagyon is! Aki élt már tartós kapcsolatban, az pontosan tudja, hogy az "apróságok" mennyire meg tudják mérgezni a kapcsolatot!

Szóval én egyetértek veled, ha azért akarsz gazdag férfit, mert te magad is jól állsz anyagilag (ha eltartatni szeretnéd magad, akkor már gáz lenne, de ebben a formában, ahogy leírtad, ez teljesen érthető, és helyes gondolkodás!!!!)

2013. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Mi jo a pénzben?

Megtudod ha nics..

Megtudod ha van..

2013. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Na eddig minden válasz normális volt. Ezzel meg le is lehetne zárni, ahogy az első is mondta. Egy részt FEL NEM TUDOM FOGNI, mi a franc érdekelhet ez téged ennyire.


Főleg majd most a tök idegen emberek aztán jól megmondják neked, hüü. Kettő ha ennyire érdekel esetleg keress rá a keresővel, megnyugodhatsz lesz miből válogatnod,


tessék be is írtam helyetted


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=el%EDt%E9len..


bár azért még variálható, pontosabb eredményért. Ja de látom írtad is hogy olvastál pár kérdést és választ, bár akkor ezek szerintem nem konkrétan ilyen kérdést, csak gondolom az épp az napi "lányoknak csak a pénz kell" ember beírt valami ilyet,, igen úgy látom a beosztáson,, mm aha igen holnap Péter fogja ezt oda irkálni a kérdésekhez.


Komolyan egyesek olyan jelentőséget tulajdonítanak ennek az oldalnak hogy az.... öhm szomorú,, és most diplomatikus voltam. Facebookon meglátsz valami hülyeséget akkor mi van? Bár inkább hagyjuk azok után hogy "ÚÚÚ mit likeoljam há mi az hogy likeolnom kell hogy megnézzem" ÚÚÚRISTEN!:O szörnyű! de sajnálom szegény embereket

2013. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták, nem az a baj, ha valaki gazdag pasit szeret, hanem az, ha nem is áll szóba, lenézi azt, aki kevesebbet keres, ki akarja tartatni magát. De ez nagyon vékony jég. Egy másik kérdésnél már leírtam, én ezt úgy próbálom megoldani, hogy nem akarom tudni, hogy mennyit keres az, akivel találkozgatok.
2013. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Amugy ki a legdragabb nő.

A feleség mert az egész fizud oda adod nekki.

2013. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!