Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért annyira elítélendő az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elítélendő az, ha egy nő egy gazdag férfit szeretne?

Figyelt kérdés
Olvastam itt pár kérdést és választ. Ahol a pénzről volt szó, mindegy, hogy mit mondtak a nők, mindjárt fröcsögött mindenki, hogy csak a pénz kell neki. És, ha az kell? Nekem ez egy kicsit azért durva. Jómagam is egy tehetősebb férfit szeretnék. Nem azért, hogy el tartson, hanem azért, hogy legyen egy támaszom. Nem tudnám elviselni azt, ha egy gazdag férfi otthon unatkozó felesége lennék, nem erről van szó. Dolgozni szeretnék, minél többet elérni a szakmámban, de úgy érzem, hogy nem tudnék mit kezdeni egy tőlem szegényebb férfivel. Volt rá példa, szakítás lett az ő részéről, mert nem tudta elviselni, hogy nekem több van, mint neki, pedig soha nem húztam ezt az orrára. Miért annyira elítélendő, ha a hasonló a hasonlóval akar házasodni?

2013. máj. 3. 16:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azért elítélendő, mert a legtöbb nő lenézi a szegényebb/átlagos férfiakat.

Sajnos ilyen undorító, szemét világban élünk. Minden csak a pénzről szól, elkényeztetett p*csák mindenütt.

És ezt érdekből csinálják, az igaz tiszta érzelmek már lassan eltűnnek. Borzalom.

Kérdező, ha te dolgozni akarsz, és nem eltartatni magad, az még hagyján, nem feltétlenül rólad van itt szó. (persze tényleg nem a pénzről kéne szólnia a szerelemnek de ez a te dolgod) Na de, az, hogy vannak nők, akik megtehetnék, hogy dolgozzanak, de nem teszik, mert de jó, a pasijuk eltartja őket, ők meg szórják a pénzt. Egyszerűen kiábrándító.

Nekem is van egy ismerősöm,akiből ilyen lesz majd hamarosan valószínűleg . 20 éves, elkényeztetett lány. Szülei állandóan 5*.os szállodába viszik, őt és a húgát is, hétvégente szinte mindig étterem, koktélozgatás, szauna, wellness stb. Szegény lány nagyon buta, egyszerű lélek amúgy. A barátja egy Isten háta mögötti faluból jövő, szerény, rendes ember, aki nagyon nagy szegénységből tört föl. És mindez nem elég, még súlyosan látássérült is. Van munkája, szerencsére, de amennyit keres,az még ahhoz sem elég egyelőre, hogy albérletbe tudjon költözni, nem, hogy minden luxus cikket megvegyen a csajnak. A csaj meg elvárja, hogy ha valahol vannak, ő fizessen helyette, holott ez hatalmas pofátlanság, pláne ilyen helyzetben.Meg ő Audi-t akar stb. Na, nekem a ilyenektől áll fel a hátamon a szőr.

2015. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!