Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért annyira elítélendő az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elítélendő az, ha egy nő egy gazdag férfit szeretne?

Figyelt kérdés
Olvastam itt pár kérdést és választ. Ahol a pénzről volt szó, mindegy, hogy mit mondtak a nők, mindjárt fröcsögött mindenki, hogy csak a pénz kell neki. És, ha az kell? Nekem ez egy kicsit azért durva. Jómagam is egy tehetősebb férfit szeretnék. Nem azért, hogy el tartson, hanem azért, hogy legyen egy támaszom. Nem tudnám elviselni azt, ha egy gazdag férfi otthon unatkozó felesége lennék, nem erről van szó. Dolgozni szeretnék, minél többet elérni a szakmámban, de úgy érzem, hogy nem tudnék mit kezdeni egy tőlem szegényebb férfivel. Volt rá példa, szakítás lett az ő részéről, mert nem tudta elviselni, hogy nekem több van, mint neki, pedig soha nem húztam ezt az orrára. Miért annyira elítélendő, ha a hasonló a hasonlóval akar házasodni?

2013. máj. 3. 16:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem is az anyagiak dominálnak, hanem az, ha eltérő az igényszint. Ez pedig ismerkedés során kiderül. Ha például én szeretek jó éttermekbe járni, de a pasi mindig csak talponállóba visz, akkor nem fogom jól érezni magam a társaságában hosszú távon. Vagy mondjuk ő sátras nyaralásról ábrándozik, én meg tengerparti luxusszállódásról, teljes panzióval. Most nyilván direkt sarkítottam, de egyértelmű, hogy a hasonló igények határozzák meg a kapcsolatot.
2013. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
miért elítélendő, ha egy pasi egy dögös szexi belevaló csajt szeretne?
2013. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Annyira jó, hogy ez a téma mindig elő kerül. Már unalmas... Én lány vagyok és én is úgy gondolom, hogy egy nő ne azért szeresse a párját mert gazdag, van pénze. A környezetemben látok/láttam egy csomó olyan nőt/lányt aki úgy gondolja, hogy Ő majd "eldolgozgat", megvalósítja az álmait, olyan munkája lesz ami nem keres szinte semmit (minek is teperni a pasijának van pénze) ha nem tetszik neki a munka abba hagyja közben meg a palija dolgozik. Na ez az amit lány létemre én sem értek. Persze akinek nem inge ne vegye magára..
2013. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, te ilyen vagy pasiban? Ha igen, akkor nincs gond. Ha nem, akkor miért vannak az igényeid a csillagos égig?

Köszönöm a válaszokat. Igen, igyekszem a hozzám hasonlókat keresni minden szempontból, de kaptam már rosszalló megjegyzéseket. Egy példa: a legjobb barátnőm barátjának a haverja rám mozdult. Beszélgettem vele, de csak barátilag, mindenkivel kedves vagyok, nem akartam megbántani. Aztán mikor ittasan megpróbált megcsókolni és elutasítottam, akkor megkaptam tőle, hogy mert én is csak egy úri nő vagyok és lenézem őt. Ez marhaság. Egyszerűen éreztem, hogy egy ideig óráig van beszédtéma, találok mindenkivel, de előbb, vagy utóbb kimerült volna. Az úri nő jelző azért jött, mert hallotta, amikor a barátnőm kérdezte, hogy hol tud venni Gucci napszemüveget és elmondtam, hogy én hol vettem az enyémet...

2013. máj. 3. 17:27
 15/21 anonim ***** válasza:
Kérdező: megkérdezhetem (és őszinte választ várok), hogy te tettél már fel ilyen kérdést? Nehezen hiszem, hogy ennyi hozzád hasonló lelkületű nő használja a gyakorikerdesek.hu -t. Valahogy ez nem illik a képbe. Most vagy te egyedül teszed fel ezeket a kérdéseket vitaindítóként, mert ez valami perverz örömet okoz neked, vagy - kezdek erre hajlani - a gyakorikerdesek.hu beépített embereként előrángatjátok ezt a témát néha, hogy meglegyen a napi oldalfrissítés limit.
2013. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ahahaa :D igen utolsó (15)


csomó kérdésnél nem csak itt, megpróbálod felépíteni a dolgot a fejedben, hát baromira nem az jön le, hogy óó igen ez a szöveg teljesen hiteles, támadhatatlan, pontosan az xy személyre vall,


igen mert pl majd a plázacica is ide jön szövegelni este, miközben épp szexel a pasijával biztos a mobiljáról irkál

2013. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

1. Miért kell neked támasz, ha Te magad is gazdag vagy? Vagy akkor nem is "hasonló a hasonlóval"?

Ilyen gondolkozással nekem tutira nem kellenél!

F.

2013. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez pontosan ugyanaz, mint a diplomás-nem diplomás kérdéskör. Igényszint kérdése.
2013. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Először tettem fel ilyen jellegű kérdést. De valóban sok ilyen van, csak kiváncsi voltam, hogy erre a változatra ki mit mond.
2013. máj. 3. 18:45
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalról szólnék hozzá. Én egy jól kereső menedzser vagyok, és van egy barátnőm, akinek jelenleg se pénze se munkája, ráadásul kis gyerekekkel. Engem ez egyáltalán nem zavar, és tudom, hogy nem a pénzemért szeret. Kölcsönösen szükségünk van egymásra. Nem csak a pénz van a világon.
2013. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!