Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srácot iszonyat helyesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácot iszonyat helyesnek látok, de még sincs meg a vonzalom, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 évig jártunk, de szakítottam vele, mert nem kívántam már, nem vonzódtam hozzá. A szakítás óta találkoztunk már párszor, és iszonyat jól néz ki. Helyes arc, jó öltözködés, jó haj, jó minden. Úgymond tökéletes pasi. De akkor miért nem vonzódom már hozzá, ha így gondolom?

20/L


2013. máj. 7. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert elmúlt a szerelem.
2013. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert te tipikus nő vagy, akinek semmi sem jó.
2013. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Imádlak a válaszodért 2-es! :DDDD
2013. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért ábrándultam ki a nőkből egy életre. Tök 8 mit csinálok, avagy mit nem csinálok, mindig lesz valami ami nem felel meg a számukra. Ha minden tökéletes akkor jönnek azzal, hogy nem működik a kémia. Persze ha ezt én játszom el pasiként, akkor kikérik maguknak hogy mégis hogy képzelem, meg az nem ilyen egyszerű. Bla bla bla.
2013. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!