Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek alapján van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján van esélyem valaha is ilyen lányt találnom?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek a nyálas, érzelmes, igaz szerelem egy életeln át dolgokban megvan rá az okom, nem akarom részeltezni. Viszotn a szexre napi szinten szükségem van, ezért szeretnék egy barátság extrákkal típusú kapcsolatot egy lánnyal, erre valahogy nem vevő egy lány sem, hiába is próbálkoztam eddig ilyen lányt találni. Tényleg mindneki csak kapcsolatot akar a lányok közül?
2013. máj. 9. 19:02
 1/2 WhiteLabel ***** válasza:
én pont csak az ellenkezőjével találkozom csak mostanában mint te... szóval ezt hagyjuk :D
2013. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol keresed, mert ha mondjuk pesten elmész egy olyan szórakozóhelyre ami tele van ribikkel mint pl.: Dokk, Bad Beach és hasonlók akkor simán találsz ilyet, csak lehet, hogy 2-3 hét után megunják, hogy ugyanaz a fax járt bennük és lecserélnek téged egy másik kopasz alfahímivarsejt szökevényre. :'D
2013. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!