Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon hány millió forintba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány millió forintba kerülhet, helyes, vonzó fiúvá varázsolni magamat?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék boldogan, nyugodtan végig sétálni például a városban, anélkül, hogy lányk kinevetnének vagy kigúnyolnának, beszólogatnának, hogy csúnya vagyok, egyszer jó lenne megtapasztalni milyen az, ha egy lány őszintén szeret. EGyütt sétálni kézenfogva egy aranyos,cuki lánnyal. Vajo milyen lehet egy érzéki szeretkezés, milyen lehet csókolózni, megölelni egy lányt?

Ezt mind megtapasztalnám, ha lenne pénzem helyes fiúvá plasztikáztatnom magamat, amire a lányok buknak és kigyúrnám magam, mert az is fontos nekik, hogy izmos legyen a fiú, a soványokatól undorodnak. Én a legundorítóbb fiú fajta vagyok, az alacsony, sovány az ilyeneket undorítónak tartják a lányok, szereti is bántalmazni a magamfajtát sajno, tapaszaltaltam már nem is egyszer. De ha szuper pasi lennék minden lány szeretne és kedves lenne velem, hisz én már tudom az igazságot a lányoknak a külső a legfontosabb aztán az anyagi helyzet. :)


2013. máj. 10. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A plasztikai beavatkozásnak is megvannak a maga határai. Én annyira ronda vagyok, hogy az én rondaságom jóval túlmutat ezeken a határokon.
2013. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kezd a lelki sérelmek begyógyításával, aztán a külsőddel való megbékéléssel. És utána jöhet a külső alakítás...
2013. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ja, persze, nem is vagyok ronda. Akkor vajon miért mondják a lányok, hogy ronda vagy, nagy orrod van, hogy nézel ki, hhihiih i meg hahhahaha!

Már régóta tudom, hogy a csajok számára én egy undorító bokszzsák vagyok, amit kedvükre püfölhetnek. Szomorú, hogy olyan lányt találni meg lehetetlenség, akivel kölcsönös lenne a vonzalom és el tudná fogadni a kkülső adottságaimat.

2013. máj. 10. 18:06
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem olyan 3-4 millió forintba kerülne. Először is fizetnél azért a plasztikai sebésznek, hogy olyan arcot varázsoljon neked, amilyet szeretnél. Természetesen az ár attól függ, mennyi átalakítást igényelsz. Ezután mehetnél csontkovácshoz, aki pár cm-t tudna növelni a magasságodon, de ne számíts nagyon nagy változásra. Ezután számoljuk hozzá a konditermet, vagy ha a szép izomzat kialakítását úszással vagy más sporttal szeretnéd elérni, annak az árát.

Ami ingyen van: borosta és kisugárzás.


Tessék, itt választ. Gondolom azt szeretnéd hallani, hogy butaság ilyenekre gondolni, stb... Én is ezt gondolom, hiszen ami ellen nem tudsz tenni és vágysz rá, csak tönkretesz. Mindenesetre válaszoltam a kérdésre.

2013. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

küldj egy ápolt képet magadról privibe tessa, és megmondom a tutit(im not homár)



de frissen mosakodott állapotba, ne zsíroshajjal:D

2013. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ember,szerezz jó cuccokat,legyél vicces,poénkodhatsz is rajta akár.Ismerek embereket akiknél rondábbat tényleg nehéz találni de mégis van önbizalmuk és elég jó csajokkal mászkálnak.
2013. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
(utolsó) Csinálj valami király sérót meg ilyesmi. Most gondolj bele mi lenne,ha kövér is lennél.
2013. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!