Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha én kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha én kapcsolatot szerettem volna vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randiztam kb 7-8 alkalommal. Jó volt minden, megcsókolt stb. Szerintem normális dolog hogy ennyi idő alatt már kezdett bennem kialakulni valami, és én szerettem volna vele kapcsolatot, járni akartam vele. De ő nem akart barátnőt mint utólag elmondta, mondjuk szex nem volt köztünk. De kb hülyének éreztem magam hogy én kapcsolatban gondolkodtam...Rossz hogy így álltam hozzá? Meg egyáltalán akkor mit akart tőlem?
2013. máj. 14. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a te hibád, valószínű csak szexet akart
2013. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem elköteleződési problémái vannak. nekem is vannak és tökre magamra ismertem :)
2013. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De miért vannak elköteleződési problémái? Azt tudom hogy volt neki 2
2013. máj. 14. 21:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval volt neki 2 hosszabb kapcsolata és nem bírta, megcsalta őket egy idő után. De miért? Meg hogy a nőjei nem engedték hogy bulizni menjen stb. meg hogy neki elég ha 1 héten egyszer találkozik a barátnőjével hogy ő többet nem igényel. Nem értem én....Nem tud szeretni senkit ezek szerint :S
2013. máj. 14. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!