Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is kezd fokozatosan rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kezd fokozatosan rossz fiúvá válni, mert a sok szemét tini csaj átveri folyton?

Figyelt kérdés

Például legutóbb egy csajjal számot cseréltünk, randit beszéltünk meg, erre hirtelen valaki megfenyeget, hogy kopjak le róla, aztán letilt, nyílván a csaj volt, csak így hülyített. -.-

Aztán azelőtt meg egy csajjal randiztam és a randi után belökte, hogy csak fogadásból találkozott velem, meg lehordott, ronda, nyomi lúzeren át mindenféle kis senkinek, meg, hogy felejtsem el, mert ő iyen kis senkikkel ne is foglalkozik, persze azért smárolt velem a hülyéje. -.-

De már azt is unom, hogy tök rendes vagoyk mindegyikkel és ők így bánna velem folyton. Elment már akedvem a kedveskedéstől, ha újra csajozni fogok már csak a szexre hajtok, kihasználom őket, ahogy ők használtak ki engem. Egyre gyakrabban fantáziálok arról is, hogy megerőszakolok ilyen kis szemét csajokat, de csak a szemét csajokat!

Amúgy valaki azt mondta, hogy lehet most kezdek igazi férfivá válni, mert a csajok arossz fiúkra buknak és ezt hozzák ki belőlem, mert jó fiúként egynek sem kellek, csak bántanak és kihasználnak. Ha például nem csalom meg a csajomat, akkor ő fog megcsalni és fura mód kezdem érteni, hogy mennyire igaz is ez. De csak most értettem meg, hogy ilyen sokszor bántottak a lányok. Sokáig tipikus jó fiú voltam, mára csak basznám mindet, aztán dobnám el, másra úgysem jók.


2013. máj. 22. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja igen és az én tapasztalataim pont azt mutatják, ha nem ribanckodok észre se veszik, hogy élek (pedig nagyon sok fiú szerint gyönyörű és csinos vagyok). Ennek ellenére flörtölnöm kell és kihívóbban kell viselkedjek, hogy "esélyes" legyek a számukra... Elég bántó. Sajnos én belementem a játékba és most mit értem el? Nem érzem, hogy saját magam vagyok, megváltoztatnak és nem akarok ilyen lenni. Szeretnék olyan lenni, mint régen és arra fogok figyelni, hogy akkor inkább nézzenek prűdnek és deszkának és ne álljanak szóba velem, de én akkor is saját magamat adom.:) (Egyébként se prűd se deszka nem vagyok csak szimplán nem szívesen ribanckodok..:D)


9-es

2013. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-es a felszín mögé kell látni.:) Sok embernek a való életben a szája nagy és sokan csak a felszínt ítélitek meg...:)
2013. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
azért mert páran megszivattak, ábasztak még nem mind ilyen amúgy is nagy általánosítás lenne a részedről ha mindet így ismeretlenül könyvelnéd el te sem örülnél nekifordított helyzetben...miért vetíted ki olyan lányokra a sérelmeid akik nem is ártottak még?
2013. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%

fokozatosan rossz fiúvá válni, ojjj, oda ne rohanjakXD


bazeg, itt mindenki túl sok tévét néz? ez a jófiú rosszfiú dolog akkora baromság... fokozatosan idiótává váltál, nem rosszfiúvá..


az általad "rosszfiú"nak titulált személyek (gondolom sztereotípiád szerint izmosak meg nagyszájúak, bunkók, gazdagok, stb...)

szóval ezek a legények hajtják a nőket, mert szeretik őket... nem tisztelik, de szeretik őket, akár imádják...


míg te, aki "jófiú"nak tituláltad magad, gyűlölöd a lányokat... szemét tini csaj:O mondjuk biztos nagyon odafigyeltél a csajra, hogy nem jött le, hogy mit akar...


szóval a lányok azokat szeretik, akik szeretik őket.. a szoknyapecérek pedig rajonganak értük.. nem sokáig ugyan, de szeretik őket..


te meg... áh..

esetleg figyelj oda a lányra, hogy mit csinál, mit gondol és akkor egyszerűen nem fog meglepetés érni... a kislányoknak van egy olyan kedvtelésük, hogy másokon mulatnak.. te meg kislányokkal próbálkozol, nem normális lányokkal, esetleg nőkkel...


elmehetsz a fenébe, letagadom, hogy egy nembe tartoznánk...:(

2013. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is így van, a férfiak legnagyobb része azt szereti ha szemét vagy vele, összetöröd, a jó nem kell nekik! Tapasztalat! Amelyiken rúgtam egyet, vissza akart jönni, amelyikhez jó voltam, nem értékelte....
2013. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!