Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj hogy ha válogatós vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy ha válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok,amit maximálisan elvárok egy pasitól:


-legyen legalább érettségije

-legyen állandó munkahelye,keresete(naplopók nem vonzanak,én is dolgozom)

-a szexen kívül más programban is részt tudjon velem venni


Mostanában csak tahó,bunkó unintelligens pasik találnak meg,ordenálé stílussal......

Szerintem nincsenek hatalmas elvárásaim,csak azt kérem,amit én is nyújtani tudok.......



2013. máj. 23. 14:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ezek, amit leírtál egy 25-35 éves férfitól minimum elvárások.

Én az érettségi meglétét is annak tartom, mivel az egész egy vicc, és bármilyen hülye le tudja tenni, aki akarja. A meg nem léte szimpla igénytelenség.

2013. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha nagyon válogatós vagy, az nem másoknak, hanem neked lesz baj.


De amiket felírtál az nem irreális és nem is eltúlzott igény. Mondhatni minimum szint.

2013. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Annak, akit annyira felháborított, hogy 19 évesen megélek a saját fizetésemből, hogy írt egy ilyen hangvételű üzenetet:

""Azt sem értem, hogy tud egy felnőtt ember minimálbért keresni"

Akkor eléggé korlátolt vagy, hiába jársz (gondolom, műszaki informatikai) egyetemre..."


Annak üzenem: mit tudhatnék szerinted 19 évesen, amit egy felnőtt férfi ne tudna maximum 3-5 év alatt megtanulni? Nyilván semmit. Akkor meg miért kell irigykedni? 19%-ban hasznos válasz az, hogy jogos elvárás egy emberrel szemben, hogy megéljen. Hát... Én biztos nem akarnék életképtelen párt.

2013. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
És nem kell félreértelmezni: nem azt írtam, hogy keressen mindenki vagyonokat (nekem is spórolni kell sokszor!). De a minimálbér összege nagyon kevés. Nem nagyon lehet belőle megélni. Egy közalkalmazotti fizetésből már szűkösen, de ki lehet húzni. Az pedig nem nagy ambíció. Hihetetlen nagy munkaerő hiány van, és nagy pénz van olyan egyszerű dolgokban, amiket néhány év alatt el lehetne sajátítani heti pár óra plusz elfoglaltság árán. Nemtől, kortól függetlenül. Szerintem a kérdezőnek maximálisan igaza van abban, hogy egy felnőtt embertől elvárható, hogy eltartsa magát, és a lehetőségei szerint képezze magát. Szerintem egy intelligens emberről mindent elmond az, ha az esze ellenére nem hajlandó magát továbbképezni.
2013. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tudod, 61 %, ha valóban így is van, sok ember nem is tud róla, hogy mi az, amiben érdemes lenne fejlődnie. Nem egy kellemes érzés pl. diplomásként árufeltöltőként vagy összeszerelő munkásként dolgozni, de pl. az ország egyes szegényebb régióiban, ha nem vagy csókosa valakinek, csak ez marad.
2013. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igaza van 60%-osnak,én sem tudom,hogyan lehet egy felnőtt FÉRFINEK elég a minimálbér,de most komolyan.

Miből megy edzeni/sportolni,miből tanul nyelveket,miből megy nyaralni normális szép helyre,miből építi magát fel az ember,miből fogja a csaját elvinni?

Tényleg minimálbér semmire elég,nem is értem miért elégszenek meg vele az emberek.

Miért nem tanul,képzi magát,miért csinál valamit,miért nem foglalkozik valamivel amivel később sok pénzt kereshet.

És nem csókosnak kell lennie,hanem karrieristának,céltudatosnak,konkrét céloknak,és tuti találsz munkát,csak hajtani kell amíg bírod ezerrel,nincs család,nincs fáradtság csak kőkemény hajtás és egyszer csak a Bahamákon ébredsz.

2013. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

51 5, ha pl. Szabolcsban, Borsodban vagy hasonló helyen élsz, akkor másként nem megy, csak úgy, hogy elköltözöl!

Sok ember ettől fél nagyon, mert nehéz otthagynia a környezetét, ahol addig élt. de azért manapság egyre többen megteszik, ha nehezen is.

2013. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51 %
2013. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szabolcsban születtem,sajnos ott nőttem fel,de örülök,hogy elmenekültem onnan,sőt én most már tervezem,hogy az országot is elhagyom,hiába család,barátok,oda kell menni ahol a lehetőség és a PÉNZ van.
2013. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!