Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik tetszik jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tetszik jobban a srácoknak: vékony, törékeny alkat, keskeny csípő, derék, kis keblek, vagy széles csípő, nagyobb mellek?

Figyelt kérdés
Nem minden pasinak ugyanaz jön be, de nektek melyik: vékony lány vagy telt idomú?

2013. jún. 1. 17:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
N/A? az mi? :D
2013. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Not Available


Vagyis nem áll rendelkezésre adat, vagy egyszerűbben: nincs adat.

2013. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem is szélesebb a csípőm, kisebb a mellem. Akkor most az bejön vagy nem?

Ez olyan hülyeség...

2013. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

köszi :D

amúgy ha érdekel, én szépnek tartom magam, és igazából a kis cicim miatt se aggódok, csak a kérdező úgy tette fel a kérdést, ahol az adott tulajdonságok nem járnak mindig együtt. azaz ismerek olyanokat akik vékonyak, keskeny csípőjük van,viszont nagy cicijük,és ugyanúgy mint pl én széles csípővel kis mellekkel, de olyanokat is ismerek akik ducibbak és kis cicijük van...nyílván a férfiak többsége a vékony, de széles csípőjű, nagy mellű nőket részesítik előnyben, legalábbis én ezt vettem észre. sőt szerintem a nők körében is ez a legvonzóbb, úgymond "ideális" külső.

2013. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Csajok figyelem. :)


Ez a kérdés rosszul lett leirva. De szerény véleményem szerint egy nőnek akkor van jó alakja, ha minden egyes porcikája arányos a többivel. Nincsen lofeje nincs poklába és nicnsen tul nagy vagy a testéhez képes túl kicsi melle.

Egy nő akkro szép ha esztétikus és akkor esztétikus ha arányos alakja van.

2013. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik! :)
2013. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a széles csípő mindenképpen, mostanság meg kezdek rászokni a nagy mellekre xd

F19

2013. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem testalkat alapján szelektálok.
2013. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!