Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Benzinkúton a kis csaj telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benzinkúton a kis csaj telefonszámot írt fel a blokk hátuljára?

Figyelt kérdés

Vettem egy új hófehér BMW-t. Elmentem vele tankolni, és mikor mentem be kifizetni a tankolást a kis csaj egy határozott mozdulattal felvéste a nevét a nyugta hátuljára.

Félre értés ne essék, nem akarok tőle semmit, de még is fel szeretném hívni, és megkérdezni, mi a fenét szeretne??

Azon gondolkoztam, még is hogyan szóljak bele a telefonba?

Szia én vagyok a fehér BMW-s, vagy mutatkozzak be, vagy hogyan csináljam?:D

Nem értem ezt a 20 év körüli korosztályt. Én már lassan a 3. X-et töltöm.:)



2013. jún. 24. 12:17
1 2 3
 21/22 FannaL ***** válasza:

Hát piszkosul nagy önbizalma lehet a csajnak. Egyébként én nem csinálnék ilyet szerintem azt hiszi Amerikában van, vagy túl sok filmet nézett. De a filmekben ilyen esetekben általában:

Nem hívod fel: Nem jön be a csaj, házas, esetleg meleg vagy. Semmit nem akarsz tőle.

Felhívod: Érdekel a csaj, akarsz tőle valamit.

De mondom szerintem túl sok filmet nézett, álomvilágba képzeli magát.

2013. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

ne úgy hívd fel, hogy szia, én vagyok az a vásárló, akinek a blokkjára felírtad a neved!...


...igencsak zavarba hozod..ki emléxik már, hogy kinek írta fel.pontosan azonosítsd magad az autóra utalással, és szabadkozz, hogy a barátnődtől csak most tudtad magad szabaddá tenni..

..ami ezután jön..

2013. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!