Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Benzinkúton a kis csaj telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benzinkúton a kis csaj telefonszámot írt fel a blokk hátuljára?

Figyelt kérdés

Vettem egy új hófehér BMW-t. Elmentem vele tankolni, és mikor mentem be kifizetni a tankolást a kis csaj egy határozott mozdulattal felvéste a nevét a nyugta hátuljára.

Félre értés ne essék, nem akarok tőle semmit, de még is fel szeretném hívni, és megkérdezni, mi a fenét szeretne??

Azon gondolkoztam, még is hogyan szóljak bele a telefonba?

Szia én vagyok a fehér BMW-s, vagy mutatkozzak be, vagy hogyan csináljam?:D

Nem értem ezt a 20 év körüli korosztályt. Én már lassan a 3. X-et töltöm.:)



2013. jún. 24. 12:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Jól nézett ki a csaj amúgy?
2013. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

ez tetszik azt mondod, hogy nem akarok tőle semmit, közben azon agyalsz mit szólj a telefontban, lehet én nem vagyok 100-s öcsém, de Te sem

amúgy aki ilyen autót vesz, az magától is tudja, egy nő mit akar tőle, bocs N

2013. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%
Miért tudná? Szükségszerű, hogy minden nő d.ugni akar a bmw-sekkel?
2013. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem, előző, valószínűbb, hogy ő is pont ilyen kocsit akar, és csak meg akarja kérdezni, hogy hol vette.
2013. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha nő lennék, kinézet, testfelépítés és nem kocsi alapján választanék d.ugópartnert...
2013. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Kedves barátom, ha én nem vagyok 100-as, akkor te nem tudom hol vagy. Szerintem világosan leírtam, hogy egyszerűen arra lennék kíváncsi, hogy hogyan folytatná, ha ilyen lazán felírta a telefonszámot.

Mellesleg erről a BMW-s dologról,nem értem miért alakult ki egy olyan dolog erről, hogy ha valakinek egy ilyen autója van, akkor arra mágnesszerűen tapadnak a nők. Egyértelműen van egy ilyen réteg is, azt én csak szutyoknak nevezném, akik ráülnek a motorháztetőre a szórakozóhely előtt mikor jövök ki, én meg kapom a szívrohamot, hogy most meghalsz te k... ha a zsebed gombja vagy valami fém rész megkarcolja a festést.

Én sem azért vettem mert fúú de csajozni akarok, egyszerűen a munka követeli meg, mert nem állíthatok be egy tárgyalásra Suzuki-val. Ennyi

2013. jún. 24. 13:15
 17/22 omba ***** válasza:
100%

Ne hidd, hogy a fehét BMW teszi.

A nők adnak a belső érékekre is:

bőrülés, klíma...

2013. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

omba

:DDD

2013. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Tetszenek az ilyen frappáns megnyilvánulások.:)
2013. jún. 24. 16:40
 20/22 omba ***** válasza:

Szerintem ne hívd fel.

"Hölgyem lefeküdne velem 20 000 dollárért?

- hát...- szabadkozik a hölgy, eszébe jut, mi minden hiányzik a háztarásból, meg, nem is olyan csúnya pasi, - igen, egyszer igen.

- OK: Itt a 20 dollárod, és menjünk!

- 20 dollár? HÁT MINEK NÉLZ maga engem?

- Hogy maga micsoda, azt már tisztáztuk, már csak az áron vitatkozunk."

2013. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!