Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kibe tud egy fiú leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibe tud egy fiú leginkább bele szeretni? Válaszodat kérlek indokold. :-) L

Figyelt kérdés

Abba a lányba aki állandóan bulizik, simán lefekszik veled, sokat sminkel, szeret a figyelem középpontjában lenni, és olyan ruhákban jár amik eléggé sejtetik h mi van a ruha alatt.

Vagy abba aki szintén ad a hülsőre de visszafogottan öltözködik, nem jár bulizni, szeret olvasni, beszélgetni, aki a komoly érzelmekre épít és nem adja könnye magát??



2013. jún. 28. 07:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
aki nem bukott nyelvtanból.
2013. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mindkettő túlzás. De: bármelyikbe. Persze nem ugyanaz a fiú. Jó eséllyel te vagy a második és senkinek sem kellesz, de legalábbis az évente megismert pár ember nem mozdul rád, a "barátnődet" meg hetente más tolja.
2013. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Eléggé furcsán látjátok a hélytzetet. Igen én vagyok a második,és gondolom meglep de elég sok embernek tetszem egyáltalán nem ezért tettem fel a kérdést. Nincs önbizalom hiányom vagy ilyesmi csak kiváncsi vagyok... köszönöm:-)
2013. jún. 28. 08:03
 4/21 anonim ***** válasza:
Ezek szélsőségek,a fiúk nem ezek alapján választanak.A fiúk se egyformák.
2013. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
tényleg szélsőségek. de ha muszáj választani akkor a második.
2013. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Akibe szerelmes lesz.
2013. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És kivel járnátok szivesebben?
2013. jún. 28. 08:28
 8/21 anonim ***** válasza:

aki szép (nekem tetszik), ad magára, és komoly kapcsolatot szeretne.


és nem fapina :)

2013. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én a 2.-ba, de ez emberfüggő.
2013. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát most ha csak az általad említett 2 kategória közül lehetne választani az utóbbi szimpatikusabb sokkal :)

de persze ugyanúgy beleszerethetnék az előbbibe is, volt már rá példa sajnos :D

2013. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!