Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igaza van anyámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van anyámnak? 14l

Figyelt kérdés
14 éves vagyok van egy 16 éves fiú ő apukám barátnőjének az unoka öccse.(a szüleim elváltak)Mostanába egyre többet vagyok azzal a fiúval és szerlmes lettem belé.Már csókolóztunk.Még nem tudjuk mi lesz kettőnkel mert nem tudja mit szeretne.Szóval anyám azt mondta,hogy nem nagyon tetszik ,hogy ennyit vagyunk együtt,hogy nehogy szerelem legyen a vége.Nem tudja azokat ami történt.Mondta,hogyha összejönnék nem engedne át apámékhoz.Szerintetek jogosan tiltana el ha összejönnénk?

2013. júl. 22. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukád önző és gyagyás. Egyáltalán nincs igaza.
2013. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mások szerint csak nagyon félt meg még fiatalnak tart afiukhoz meg,hogy valamilyen szinten mégis csak a rokonom:s
2013. júl. 22. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehetnél szerelmes belé, ha úgy alakul, nincs abban semmi rossz .

Nem tilthat el apádtól semmiképp.

2013. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ebben az is bonyolult,hogy apámat még csak 4 éve ismerem.:s
2013. júl. 22. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok megint. Akkor is kislány.

Nem lehet csak úgy elválasztani senkit az apjától, főleg nem ilyen mondvacsinált indokkal.

2013. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Az én anyukám is féltett amikor belekezdtem egy kapcsolatba. most 15 éves vagyok és halálosan szerelmes. Leültem vele és elmondtam hogy hogyan érzek pontosan és hogy milyen fontos nekem a barátom. Szerintem te is tedd ezt biztos hat valamit. Mondd meg neki hogy nem kell féltenie mert az csak jó ha ismerkedsz a szerelemmel mert fel tudsz készülni hogy majd az életben ha már nagy leszel hogy kell viselkedni egy komoly kapcsolatban :)
2013. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 évesen mit akarsz?:P
2013. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
azért, mert a "rokonod" (amúgy vér szerint nem az)nem választhat el, ha szereted és ő is téged, akkor összejöhettek.
2013. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!