Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme csúnya fogakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme csúnya fogakkal randira menni? Mondjam neki előre, hogy milyenek a fogaim?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy lányt tök egymásra vagyunk hangolódva, holnap randi lenne vele, de fogaim eléggé csúnyák. Van esély szerintetek, vagy felesleges elmennem és inkább mondjam le a randit vagy készítsem fel a csajt?
2013. júl. 28. 13:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem sincsenek szép fogaim, volt fogszabim, de nem sokat használt az a cirka 5 év. Az első fogam kicsit előrébb van, mint a többi.. de nem szembetűnő, bár időbe került, hogy ne teli szájjal vigyorogjak. Amire figyelj, hogy ne legyen begyulladva az ínyed - Corsodil, ha be van - és a napi rendszeres fogmosás. Szerintem egy dohányos sárga fogai gázosabbak, mintha itt-ott csámpás lenne.
2013. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!