Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok ilyen maradi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen maradi vagy már ennyire természetes, hogy a nők az első randin akarják a dolgot?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, tök aranyosnak TŰNT. De első randi is jó volt, de a randi végén azt mondta, hogy lakótársa elutazott, ezért szeretné, hogy feljöjjek hozzá és nála aludjak. Én erre csak néztem egyet és azonnal mondtam hogy inkább hanyagoljuk egymást és ő csak nézett. Szerintetek rosszul tettem? Ilyenek a mai nők?
2013. aug. 4. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
Láttam már egyéjszakásból komoly kapcsolatot kialakulni, szóval egyáltalán nem ezen múlik egy ember értéke, hogy mennyit vár a másikra.
2013. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:

Ha nem kell akkor nem kell.

HA nem illetek össze az 1 dolog.


De az már a te hülyeséged ha ez alapján ítélsz meg másokat

2013. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ez nekem eszméletlen szimpatikus, ha gondolod írhatsz privit :) 26N
2013. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:

Mekkora lúzer vagy! :D


Egy tök aranyos csaj megkér hogy aludjak nála....


Basszus. Bár ilyenek lennének a nők! Akkor nem kéne bizonyítékként az életedet, mindenedet, a szabadságodat is odaadni nekik a gondolataiddal egyetemben!


Remélem ő volt a nagy ő akit a sors elédbe rakott! :D


Te visszalökted azt amiért a többi rendes férfi imádkozott! Kösz hogy elcseszted, Ezek után nem lesz több szivesség fentről. :D

2013. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
#53 Elárulnád mi olyan szimpatikus egy ilyen húzásban?
2013. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:
Azért lehet látni, hogy melyik kérdést írta nő és melyiket pasi :D
2013. aug. 4. 23:21
 57/82 anonim ***** válasza:

ma 23:20


Hát az hogy nem a versenytárs nyert mint általában. :D

2013. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:

#53


Valaki már bekapta a horgot.

Kedves kérdező! Mehetsz pedálozni. Csak aztán el ne fáradj karácsonyig :DDDD

2013. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
55. Hogy végre nem egy tucat pasi, aki a szexre megy, nem átlagos. Mert a pasik 90%-a elment volna a lánnyal. És van tartása számunkra ezt baromira férfias viselkedés!!!! 53-as voltam
2013. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést szerintem 1 n(ő) írta :DDDDD
2013. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!