Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok ilyen maradi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen maradi vagy már ennyire természetes, hogy a nők az első randin akarják a dolgot?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, tök aranyosnak TŰNT. De első randi is jó volt, de a randi végén azt mondta, hogy lakótársa elutazott, ezért szeretné, hogy feljöjjek hozzá és nála aludjak. Én erre csak néztem egyet és azonnal mondtam hogy inkább hanyagoljuk egymást és ő csak nézett. Szerintetek rosszul tettem? Ilyenek a mai nők?
2013. aug. 4. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk a tartást... A tartás csak akkor érvényes ha szép, gazdag, humoros, jó jellemű és hibátlan vagy. Ha nem akkor legalább a 3.találkozáskor kiderül rólam valami olyan amiért rögtön lapátra dob, már ha addig nem tette meg. Nem vagyok túl "jó" egyik csajnak sem ezért kell(ene) minden ilyne lehetőséget kihasználom... A semminél jobb! Mápedig a romantikus úton nekem nem terem babér, túl sok a hibám túl "lúernek" minősülök hosszú távon. Is.
2013. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim válasza:

#20


de könyörgöm


itt nem arról volt szó hogy megakarta fektetni, hanem a csaj akart vele szexelni


Csak az a kérdés hogy a csávó szintén akart e. Ha nem akart akkor felejtős menjen haza de ne ítélje meg senkit!.


De ha akart volna de az illendőség tartotta vissza hát az már komoly...

2013. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 A kérdező kommentje:
30-as 29 vagyok :)
2013. aug. 4. 22:52
 34/82 anonim ***** válasza:
75%

Látom ez lett az új menő csajozási szöveg.

Én valahogy nem szoktam ide beírogatni, hogy ma épp milyen lovagias voltam a másik nemmel.

2013. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim válasza:

#34


Ott a pont :)

2013. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:

#34 Látom savanyú a szőlő...


#33 Én is erről beszélek. Az már elég gáz, ha a pasi csak lefektetni akarja a csajt, de ha a csajnak ennyi tartása nincs, hogy így felajánlja magát... és az már nagy szó a mai világban, ha egy pasi ezt nem használja ki, ez csak azt mutatja, hogy nem olyan elkorcsosult, mint az emberek nagy része.

2013. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
#34 A lényegre tapintottál.
2013. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
Nem elkorcsosult hanem manapság olyan nagy igényei vannak a csajoknak, hogy kész jutalom, ha egyáltalán bármelyik felajánlkozik... Nem szabad kihagyni mert jó kérdés, hogy abban az évben lesz-e még egy lehetőségem... Ha ronda vagy mint én akkor ez a stratégia maradt.
2013. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
Bocsi, az #32 akart volna lenni.
2013. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:

Pontosan ettől lesz a kérdező a szemembe igazi férfi!

Van tartása, nem úgy mint annak a ribizlinek.

Ha komoly párkapcsolatban akarsz szexelni, akkor ahhoz bizalom kell, szeretet és leginkább IDŐ. Na most ilyen esetben semelyik nincs!!!

És kedves 38-as, szerintem te nem a rondaságod miatt nem kapsz nőt, hanem mert ilyen a hozzáállásod a nők felé. N

2013. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!