Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok ilyen maradi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen maradi vagy már ennyire természetes, hogy a nők az első randin akarják a dolgot?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, tök aranyosnak TŰNT. De első randi is jó volt, de a randi végén azt mondta, hogy lakótársa elutazott, ezért szeretné, hogy feljöjjek hozzá és nála aludjak. Én erre csak néztem egyet és azonnal mondtam hogy inkább hanyagoljuk egymást és ő csak nézett. Szerintetek rosszul tettem? Ilyenek a mai nők?
2013. aug. 4. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
16%
"Tartás"... Inkább hívjuk értelmetlen időhúzásnak. Minek futni a felesleges köröket? Csak az idő megy vele. És sosem tudhatod mikor hibázol a csajnál akkor meg már semmi esélyed nincs a dologra. Ki kell használni a lehetőséget, mert nem biztos, hogy lesz még egy... Kivéve ha szép és gazdag vagy
2013. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
Ilyen 16-os féléket, így alapból kötelezően kiheréltetném, mert nem emberhez méltó és ilyen ne örökítse már az emberi fajt.
2013. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
#21 Amit írsz, az tökéletesen igaz egyéjszakás kalandok esetén. De akármilyen hihetetlen, nem mindenki vágyik ilyesmire, hanem komoly kapcsolatra, ahhoz meg ha tetszik ha nem, idő kell, és nem egyből az első éjszaka letudni a "lényeget",
2013. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
32%
Én kihasználtam volna az alkalmat, sőt másnap se engedtem volna el:)
2013. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
0%

#22 én meg a magadfajtát heréltetném, bár szerintem amúgy sem szaporodsz, na mindegy

#19, 20: itt csak az az egy probléma, hogy ha nem akar semmit a lánytól, akkor minek vitte randizni, a tartás az nem ez.

2013. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
19%
Igénytelenségre vall ha mindenhova odalógatod ahova éppen lehet csak azért mert jaj holnap lehet hogy még ez sem lesz..
2013. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
21-es Fogalmatok sincs mi az hogy tartás, ebből látszik.
2013. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:
Amúgy látom a nőknek érték még, amit tettem, mert 4 privit kaptam :P
2013. aug. 4. 22:44
 29/82 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy mindet nő írta:D
2013. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy ez érték nekünk:) Amúgy hány éves vagy kérdező?
2013. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!