Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok ilyen maradi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen maradi vagy már ennyire természetes, hogy a nők az első randin akarják a dolgot?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, tök aranyosnak TŰNT. De első randi is jó volt, de a randi végén azt mondta, hogy lakótársa elutazott, ezért szeretné, hogy feljöjjek hozzá és nála aludjak. Én erre csak néztem egyet és azonnal mondtam hogy inkább hanyagoljuk egymást és ő csak nézett. Szerintetek rosszul tettem? Ilyenek a mai nők?
2013. aug. 4. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:

#53-assal mókás életed lesz.


Kb. csak havi 2 alkalommal kerül le az erényöv... Addig meg takaríthatsz helyette

2013. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
Pontosan ez nekünk nőknek nagyon szimpi. Nagyon ritka pasi vagy, nagyon normális csajt érdemelsz 19N
2013. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
61-es savanyú a szőlő :P
2013. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
Nem hittem volna, hogy ennyi nő számára imponáló ez a fajta stílus. Holnaptól én is Jávor Pálosra veszem a figurát.:D
2013. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
Amúgy a Kérdező iskolapéldája annak, hogy mennyit el lehet érni a csajoknál megfelelő hazudozással :D
2013. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
64-es Persze hogy szimpatikus, mert nem sablon. Úgy látom nagyon nem ismeritek a nőket. A sikertelenségeteknek ez lehet a legnagyobb oka N
2013. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem nem hazudik, szeretném hinni, hogy még vannak ilyen pasik :) 21N
2013. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:

Most nem azért mert fényezni akarnám magam, de ha valakivel randizom, azzal komolyan is gondolom a dolgot, és én sem fogok rögtön az első alkalommal felmenni hozzá, csak mert könnyű szex! Az ilyen nő valószínűleg nem gondolja komolyan velem, csupán bejövök neki, de csak külsőre, tehát csak szexet akar tőlem, és később (vagy rögtön utána) valószínű, h lapát. Akkor persze nincs gond, ha mindkét félnek ugyanez a vágya egymással szemben.

29 F

2013. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
#66 Attól, hogy különc, még nem biztos, hogy értékes. Miért beszélsz többes számban egyébként és miért gondolod, hogy sikertelen vagyok?
2013. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:

67


Vannak ilyen pasik, csak kevés nő veszi őket észre, mert nincs rájuk írva h ilyenek! ;)

2013. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!