Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a meleg férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a meleg férfiak kezdeményeznek hetero férfiaknál?

Figyelt kérdés
És a nők miért nem képesek erre ?

2013. aug. 19. 13:25
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nem én hoztam fel,csak helyeseltem.

Hiába írod h vannak értékek amik változatlanok,ha a nők az összes értéket felrugják.Továbbra is primitív dolog azzal érvelni,hogy a nő egyszer szülni fog (inkább nem fog), hogy a lustaságát,és a fiatalkori viszontagságait ezzel fedezze.Általában olyan nők érvelnek ezzel,akik még nem szültek,és valószínűleg soha nem is fognak,ez azért elég szánalmas.


A férfi nem talál magának nőt,és nem azért mert várja a sült galambot.A nő azért nem talál magának normális férfit,mert azok őt nem érdeklik,csak az agyatlan bunkókkal foglalkoznak,akinek,ha akarna sem tudna gyereket szülni.Ráadásul a nők nagy részét,csak a felszínes,nagyvilági dolgok érdeklik,a szülés-gyermeknevelés nem tartozik közéjük.

2013. aug. 21. 16:21
 22/22 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok,de sosem kezdeményeznék egy heterónál:D

Én a melegek között sem kezdeményezek.Hagyom,hogy engem "szedjenek" fel.

Amúgy szerintem vannak kezdeményező nők is,csak sokan szégyenlik,mert olyan "r-bancosnak" tűnik.

2014. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!