Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a meleg férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a meleg férfiak kezdeményeznek hetero férfiaknál?

Figyelt kérdés
És a nők miért nem képesek erre ?

2013. aug. 19. 13:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam,mert ha bejövök egy melegnek,akkor az olyan mint h egy nőnek jönnék be :D De nem az utcán szólítottak le,hanem ismerősök között célozgattak :D

Ez a baj,h társadalmi baromság hogy a férfinak kell kezdeményeznie,egy nőnek is kéne,úgy lenne egyenlőség..

2013. aug. 20. 12:37
 12/22 moonlightsentinel ***** válasza:

"Erre én is gondoltam,mert ha bejövök egy melegnek,akkor az olyan mint h egy nőnek jönnék be :D"


Nem, az nem olyan. Ha bejössz egy melegnek, az olyan, mintha bejönnél egy melegnek. Az, hogy mit szerete egy meleg egy fiúban, meg egy nő egy fiúban, az gyakran elég különböző...


Amúgy meg igen, igazságtalan a világ, de ez van. Megszoksz vagy megszöksz, kész.

2013. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Melegek meg a nők hasonlóak,legalábbis viselkedésre mindenképp :D

Hát igen elég igazságtalan :(

2013. aug. 20. 15:46
 14/22 anonim ***** válasza:
nem 7-es vagyok hanem 6 os:D ezt jol megirtam:D
2013. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

10es vagyok:

Ez hülyeség, hogy a melgek hasonlítanak a nőkhöz ha más nem viselkedésben... Nekem van olyan meleg ismerősöm akiről soha nem mondanád meg, hhogy nem a nőket szereti, ill. egyszer egy olyan srác próbált felszedni, aki erősen nem volt nőies... meg is lepődtem nem kicsit, mikor előállt a dologgal.

2013. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

érdekes, még sose mentem randizni se senkivel, akit ne én hívtam volna el ... ill várjunk csak egy volt, aki engem hívott, de abból meg második randi nem lett


és nem vagyok egy rámenős fajta ;)


35/N

2013. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az igénytelenség nem a szexualitástól függ.Láttam már retkes búzát is!
2013. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#9: "És miért csak nekem kéne kezdeményeznem ?"


Nem kell, végülis nem halsz bele, ha nem lesz kapcsolatod nővel ugyi. Csak akkor kár itt rinyálni. Van az a férfi, akihez odamennek a nők, tapadnak rá, a többinek pedig oda kell mennie a nőhöz mintegy bizonyítva, hogy a minimális tökösség és férfiasság megvan benne. Olyan ez mint az álláskeresés. Ha jó szakember vagy, megtalálnak a munkáltatók, a többieknek pedig kilincselnie kell. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor maradj egyedül, nem kár érted. A világ meg valóban igazságtalan, elvégre a férfi ugye nem szül és nem menstruál, fenébe.

2013. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Legunalmasabb ez a kibas.zott szülésérv.A mai nők nem szülnek,nagy részük nem is fog szülni,mert ahhoz kitartás,önmegtartóztatás,és felelősség is szükségeltetik.Ez csak egy jó poén a nők szerint,hogy ezt bármikor bedobhatják,ha támadás éri őket lustaságuk és férfias életvitelük miatt.

A menstruálás az valóban szar lehet,de az csak 3 nap,és a mai világban,ha hiszed hanem különböző orvosságok is kaphatóak az ezzel járó fájdalmak kezelésére.


Nem fogok feltétlenül egyedül,nő nélkül meghalni,ha egyenrangúság van,és a mai nők nagy része tököt növeszt magának,akkor ehhez is legyen töke,ne csak a jó dolgok kelljenek már neki.

2013. aug. 21. 15:18
 20/22 anonim ***** válasza:

"Legunalmasabb ez a kibas.zott szülésérv.A mai nők nem szülnek,nagy részük nem is fog szülni"


Legunalmasabb az alaptalan vagdalkozás. Hogy számszerű tényt mondjak akkor ellenérvként: a világ népessége folyamatosan növekszik. Vagy most te Magyarországról beszélsz? Valóban, az minimálisan csökken. A nők ettől még szülnek. Az "igazságtalan világ" teóriát te hoztad fel egy olyan érvvel, hogy szegény férfinak oda kell mennie a nőhöz. Ja, az valóban nehezebb, mint szülni, vagy menstruálni. Inkább az a baj a világgal, hogy a nő nem talál magának olyan férfit, akinek szülni akar. Miért nem? Mert a férfi nem megy oda a nőhöz, hanem várja a sült galambot. A női emancipáció nem arról szól, hogy a szerepek totálisan felcserélődtek, hanem arról, hogy utak nyíltak egyik oldalról a másikra, de ettől még vannak értékek, amik nagyságrendileg változatlanok. Még mindig több nő nevel gyereket mint férfi. Még mindig a nőt kell védelmezni, nem a férfit. Még mindig a férfi szokta megkérni a nő kezét és igen, legtöbbször még mindig a férfi udvarol a nőnek.

2013. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!