Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most egy ilyen helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most egy ilyen helyzetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Na most, van egy lány aki már régóta tetszik, most már szerelmes vagyok belé. Most volt 2 napja hogy találkoztunk, olyan nyolcadjára, beszélgettünk, ölelkeztünk, puszi, megcsókoltam kétszer is...ő igen-t mondott arra hogy járjunk.. oké, de azt mondta hogy "egyenlőre" ne mondjuk el senkinek csak majd ha biztos lesz ebben és a szüleinek is csak akkor fogja.. ez mit jelent? Mások előtt egy ölelés, ha kettesben vagyunk meg csók, puszi minden! Meddig kell várnom arra, hogy közölje a szüleivel, illetve mindenkivel? 16/F , köszönöm.

2013. aug. 23. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajjjj, ahelyett hogy bódóg lenné, hogy a kötelező pofivizittől meg vagy kímélve, még ezen problémázol?:DD


Én örömtáncotlejtenék a helyedben:D

2013. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Örülök, mert mindkettőnknek az első csók volt és nagyon élveztem:) neki is tetszett, csak nem értem a helyzetet, ezen kívül nagyon boldog vagyok, mert végre megtörtént :)
2013. aug. 23. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor további jó örömködésT:DD
2013. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!