Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy már az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy már az első randin átakarnak karolni a fiúk?

Figyelt kérdés
még csak két randin voltam, de ők már az elsőn átakartak karolni. csak nekem gyors a tempó?
2013. szept. 7. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
többen vannak?
2013. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ebbe mi a gyors? örülj, hogy nem megb.@szni akarnak, akkor mondhatnád, hogy gyors
2013. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.Csak közel akar lenni hozzád.Ennyi. 16L
2013. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ez nekem gyors, főleg, mert nem is mondták hogy randi lesz
2013. szept. 7. 10:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
és az ilyenek fognak itt sírni az oldalon majd mint te, hogy miért nincs barátod, amikor egy ilyen kis hanygyáni ügyből, elefánt nagyságút csinálsz
2013. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát sajnálom, hogy én nem adom olyan könnyen magam
2013. szept. 7. 10:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fér bele, akkor közöld vele, hogy van egy tempó, amihez ragaszkodsz. De akkor ne csodálkozz, ha a srác meg türelmetlen lesz vagy esetleg ejteni fog.
2013. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor ejtsen, mit bánom én
2013. szept. 7. 10:42
 9/12 anonim ***** válasza:
A kézfogás, átkarolás szerintem teljesen rendben van, én romantikus, kedves gesztusnak tartom (bár nekem is csak két randim volt eddig, és mindkétszer voltak már érzelmek is). De ha az egyik félnek nem tetszik a dolog, akkor nyilván közölni kell ezt, persze normális stílusban.
2013. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Normális! Elég természetes dolog, hogy akihez vonzódom, azt át akarom ölelni.


De nem kell ebből nagy ügyet csinálni, ha téged feszélyez akkor mondd meg nekik! Nem kell senki elvárásainak megfelelned.

2013. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!