Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tipikus pasik? Miért jó ez nekik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus pasik? Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés
Nemrég úgy váltunk el chatről, hogy írta hogy majd dumálunk személyesen, persze ő azóta sem jelentkezett én jelentkeztem és persze mindjárt kapott az alkalmon. Ja és az egész beszélgetést ő kezdeményezte. Miért csinálják?
2013. szept. 7. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem fogalmazd at kicsit. xD
2013. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Lehet legelőszörre megvárta hogy te írj neki hogy ne vetődjön árnyékra, de amúgy se értem, fájt neked hogy rá kellett írnod? Legalább most mind a kettőtök kezdeményezett egyszer-egyszer, én nekem kvitteknek tűntök...
2013. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez nem ciki, mivan ha nyomulósnak tart, vagy azt hiszi olyan vagyok ki könnyen kapható? Mellesleg 1 hétig nem is jelentkezett, mire ráírtam én. A találka holnap lesz.
2013. szept. 7. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki nem fog nyomulósnak tartani attól, h te is ráírsz v kezdeményezel. Nem tudom, ti csajok honnan veszitek ezt a baromságot.
2013. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom megunt hülye pitsák után futni, de rájött hogy talán mégsem utasítanád el ha most te kerested.
2013. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!