Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és régebb óta ismerek egy nőt, 28 éves.

Legutóbbi találkozásunkkor bepróbálkoztam nála, először félrehúzta a fejét, de aztán egy csók is elcsattant, de ilyen kifogásokkal állt elő, hogy fiatal vagytok stb.

Szóval nem jöttünk össze.

Ez szombaton történt, azóta csak telefonon keresett más ügyben.

Na most ilyen esetben mit tegyek? Nem akarom elijeszteni, de láthatóan tépelődik, ő sem tudja, hogy mit tegyen.

Ha sokszor hívogatom lehet, hogy nagyon nyomulósnak fog tartani. Megvárjam míg ő keres, vagy siettessem a dolgot?


2013. szept. 9. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm. Én várnék.
2013. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Siettetni ne siettesd, de ne várd meg míg keres. Vedd át az irányítást és látogasd meg. Kedvesen, de határozottan.
2013. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben fontos a türelem. Én várnék még egy kicsit, aztán majd alakul valahogy.
2013. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na és meddig kéne várnom?
2013. szept. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!