Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak ilyen 18-23 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen 18-23 közötti lányok, vagy ez marad csak képzelgés?

Figyelt kérdés

Talán ez fura kérdés, de tényleg annyira nincsen ilyen 18-23 közötti lány?


Vannak olyan lányok, akik Rendes, barátságos, jó kedélyű, őszinte, szép, nem duci,optimista, szereti e gyerekeket?

Ami még nekem fontos, hogy ne legyenek barátai/barátnői, tudjon úszni, biciklizni, ne legyen tériszonyos, szeresse a kutyákat, tudjon előre gondolkozni, tervezni a jövővel, legyen életcélja. Esetleg szeresse a mozgást/valamilyen sportot, és ne legyen számítógép analfabéta.


És mind e mellett a csillagjegye szűz, bika, rák, skorpió,(esetleg halak, oroszlán), és nem ítéli el az ezoteriát(praktika szinten, nem fanatikus szinten).


És adott esetben nem zavarja, hogy ha mondjuk kicsit fiatalabb a fiú.


Én egy 20F vagyok.



2013. szept. 13. 17:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltál, hogy Te mit tudsz felmutatni. Egy ilyen "fullos csibének" szerinted pont megfelelnél?
2013. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Még egyszer leírom, hogy a kiírásban elírtam, pont az hogy szeretném, ha LENNÉNEK barátai.


Valójában egyszerűbben az érdekelne, hogy ne legyen antiaktív.(legyenek közös aktív tevékenység, azért úszás, biciklit írtam, mert pl azok biztosan közös tulajdonság lenne, de mondhatnám a korcsolyát is, de ezernyi dolog van, nem számít, csak legyen valami.)

A legfontosabb, hogy szerintem ha tényleg rendes, konszolidált, valaki, akkor azért az már jellemezheti, hogy (kedves, őszinte, barátságos, megbízható, gyerekbarát, és talán még optimista is/persze nem feltétlen igazak ezek, de van egy embertermészet, akire ez általánosan igaz, és én azt keresem, mondjuk ezt talán úgy hívják, hogy jó nevelést kapott/)

Mondjuk engem bizonyos szinten érdekel az ezoteria, és ha valaki annyira hitetlen, hogy az fáj, az eléggé zavarna.

A tériszony csak annyi, hogy az csak egy pozitívum ha nincs, mert az is sok féle dologban jelenthet közös tevékenységet.


Mondjuk igen a rendeshez hozzá tehettem volna, hogy nem az a heavy metalos, vagy nagyon rocker, emos, bandázós, kocsmázós, csúnyán beszélős, túlzásba vitt tetkós piercinges, utálkodó, cigis, alkoholizáló valaki.)

Vagyis konszolidált normális egyszerű, nem hivalkodó, 20-30 éve még normának számító valaki. Ha érthető hogy mégis mit próbálok körülírni.



(hogy választ adjak a 17.44-es hozzászólónak, ezt tudom felmutatni, bár kicsit ideálisnak tűnik, de ezek a pozitívumaim.)


Én is egy átlagos valaki vagyok, barátságos,megbízható, kedves, őszinte, megértő, optimista, jó kedélyű, céltudatos, reál beállítottságú srác vagyok.

Nem cigizek, és ritkán iszok alkoholt(de nem vagyok antialkoholista), és kerülöm a csúnya beszédet.

Nem szeretem a focit, nem nézek forma 1-et, és szeretem a gyerekeket.

Nem vagyok olyan aki egész nap csak gépezni akar, de nem is vagyok sportman.

Szeretnék kikapcsolódni, szórakozni, kirándulni, társasozni, és minél több közös élményt szerezni.


Én egy eléggé műszakis beállítottságú srác vagyok, és pont ezért írtam, hogy jó lenne, ha valaki egy átlagos mai fiatalnak megfelelő, 21.sz-i technikai ismerettel rendelkezne, semmi több.

2013. szept. 13. 18:25
 13/24 anonim ***** válasza:

"Mondjuk igen a rendeshez hozzá tehettem volna, hogy nem az a heavy metalos, vagy nagyon rocker..."


Áucs. ÁUCS. Mintha minden metálos vagy rocker nyomorék félember lenne. :D Debil vagy, ha feltételezed, az ilyen zenei ízlésű egyének életképtelen, szemét alakok, akik egytől egyig alkoholizálnak, a májukat is eladják egy erősítőért vagy karton szigiért. Bazzeg, ez tényleg fájt. Szinte már fizikailag. :D

2013. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Egyszerűen annyi, hogy nem az én világom a heavy metal, rocker , punk és a hasonló brutál kinézetű stílus.

És igen ennyire megkülönböztetem őket(magamban), hogy ha ilyet meglátok, megvan a véleményem, legalábbis ha az már túlságosan hivalkodó.

2013. szept. 13. 18:36
 15/24 anonim ***** válasza:
Természetesen mindenkinek szíve joga véleményt alkotni, de kérem szépen, ne alacsonyodjunk le odáig, hogy lenézünk egy egész szubkultúrát. :) Tagonként van egy-két tajparaszt de briliánsan értelmes is, szóval nem lenne túl fair, ha egy kalap alá sorolnánk mindenkit.
2013. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Na ezzel teljesen egyet értek, de attól még hogy briliáns elme, attól még nem kéne mint barátnő.


Nem az enyhe tériszonyra gondoltam, hanem arra, hogy kb egy lépcsőn nem bír felmenni, vagy a létra az már tabu, vagy az hogy nem is hajlandó egy kilátóra felmenni, tájat nézni ezért.


A kort meg azért így húztam mert nem szeretnék egy éretlen gondolkozású kislányt, inkább legyen nálam pár évvel idősebb. Persze ha van aki már 16-17 évesen is elég éretten gondolkozik, de akiket ismerek azok nagy többsége nem ilyen(tisztelet a kivételnek), ezért talán jobban szeretem a kicsivel idősebb lányokat(nem zavar az eltérés) mint a jóval fiatalabbakat, de ez is az embertől függ. De egy néhány beszélgetés/szituáció során azért el lehet dönteni, hogy ki hova tartozik, mert mondjuk egy 23-éves is lehet elég éretlen gondolkozású.

2013. szept. 13. 19:27
 17/24 anonim ***** válasza:

:D ez én vagyok

Minden igaz rám + skorpió, bika aszcendenssel, viszont én leginkább az extrém sportokért rajongok.


A vicces az, hogy nálam is az egyik legfőbb kikötés az aktív életvitel és a változatosság. :)


23N

2013. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Neked mi a horoszkópod?

Illetve érdekelne még, hogy mi áll a tériszonyos kikötés hátterében, mert lehet ugyanazt a sportot űzzük. :)

2013. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Bak, a tériszonynál valószínű nem ugyan arra gondolunk, de privátba írok.
2013. szept. 14. 15:40
 20/24 anonim válasza:
Minden igaz rám, de 17 vagyok... szóval akkor bungeejumping?
2013. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!