Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak ilyen 18-23 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen 18-23 közötti lányok, vagy ez marad csak képzelgés?

Figyelt kérdés

Talán ez fura kérdés, de tényleg annyira nincsen ilyen 18-23 közötti lány?


Vannak olyan lányok, akik Rendes, barátságos, jó kedélyű, őszinte, szép, nem duci,optimista, szereti e gyerekeket?

Ami még nekem fontos, hogy ne legyenek barátai/barátnői, tudjon úszni, biciklizni, ne legyen tériszonyos, szeresse a kutyákat, tudjon előre gondolkozni, tervezni a jövővel, legyen életcélja. Esetleg szeresse a mozgást/valamilyen sportot, és ne legyen számítógép analfabéta.


És mind e mellett a csillagjegye szűz, bika, rák, skorpió,(esetleg halak, oroszlán), és nem ítéli el az ezoteriát(praktika szinten, nem fanatikus szinten).


És adott esetben nem zavarja, hogy ha mondjuk kicsit fiatalabb a fiú.


Én egy 20F vagyok.



2013. szept. 13. 17:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok :) Csak nyilas a horoszkópom, de kedves vagyok, aranyos, szeretem a gyerekeket, vannak életcéljaim :) Budapesti is vagyok ráadásul. 20/L
2013. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 kirantottsajt válasza:
Rám szinte az összes igaz,kérlek írj:) De csak ha barna hajad van, 189,8 cm magas vagy,van három diplomád,szivecske anyajegy a bal vádlidon,szereted a mezei pockokat és augusztus harmadikán születtél 11:35-kor Miami-ban.
2013. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hmmmmmm...Nem sovány fajta, de nem kövér. Igen, igen, igen, Skorpió(titokzatos), igen bickli, na meg úszás is...különösebb sport nemigazán, max a tánc, életcél, terv igen...(egyetem épp) Nem Bp. 20
2013. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Van
2013. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!