Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek, milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, milyen a külsőm, ez alapján lenne esélyem a nőknél? KÉP

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 22. 14:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a hajaddal kezdjél valamit, mert ez olyan anyuci kedvence kicsit. Meg az öltözködésed sem az igazi. Ha gondolod, adok tanácsokat is privátba ;) de ha ez a kettő rendben lesz, össze fog jönni a csajoknál is ;)
2013. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,de megvallom őszintén az az igazság hogy én a minden napi tisztálkodás,fogmosás ez alap,vágom a körmöm tisztántartom,meg időnként egyszerű alap hajvágás,amikor és ahol szükséges megborotválkozok,használok dezodort stb. Egyszóval ápolt vagyok,de valahogy jobban nem érdekelt ez a dolog soha,ha mégis az nem fenntartható állapot maximum időszakosan egyszer-egyszer kiöltözök,de hogy folyamatosan sportoljak,mindennap a divatot követve piszmogjak a ruháimmal,fodrász,kozmetikusnál üldögéljek ez nekem teljesen idegen,és nőkben sem ilyet keresek,legyen meg az alapápoltsága mint nekem,ne hulljanak ki a fogai és kész hogy milyen ruhája van,jár-e szépítkezni,sportol,az alakjára ügyel az étrendjében,festi a haját sminkel stb.én ezt mind NEM keresem sőt kerülöm,nekem az ilyen mások által szürkeegérnek titulált csajok kellenének,és én is így szeretnék maradni ahogy vagyok! Apropó hízás az tényleg rám férne de ilyen az alkatom annyit zabálok mint egy disznó akkor se hízok,meg ha nem eszek rendesen egy ideig akkor se fogyok...ezzel megint nem tudok mit tenni,viszont ha nem is látszik de meglepően jó erőben vagyok,nem 1 nem 2 gyúrós srácot simán leküldök szkanderben...
2013. szept. 22. 21:34
 13/25 A kérdező kommentje:
Ha lottónyertes lennék akkor is hasonlóképp élnék és öltöznék,ez vagyok én,viszont szomorú hogy ez így szinte senkinek sem jó,ez a mostani b**zis divatvilág teljesen megfertőzte az embereket...úgy látszik magányos maradok...szívás...
2013. szept. 22. 21:44
 14/25 anonim válasza:
Szerintem lehet esélyed, nincs itt nagy baj :)
2013. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
09:43 örülök ha te így látod :-) ezt minj férfi vagy női szemmel mondod?
2013. szept. 23. 11:47
 16/25 anonim válasza:
28/L
2013. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Teljesen Átlagosan nézel ki. Én fiatalabb vagyok és sajnos a 'Kiálló füleim' miatt egyáltalán nincs esélyem egy lánynál sem. 17/F
2013. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
az öltözködéseden változtass és mindig legyél illatos :)
2013. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Tényleg hasonlítasz Dynamora :)))
2013. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nekem csak a stílusod nem tetszik, de lehet, hogy ha az más lenne, akkor bejönnél. :)
2013. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!