Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek, milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, milyen a külsőm, ez alapján lenne esélyem a nőknél? KÉP

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 22. 14:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Miképp neveznéd ezt a bizonyos stílust?
2013. szept. 29. 12:28
 22/25 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy 4 hónap késésben vagyok a válasszal, de azért gondoltam, írok. :) Volt aki azt írta neked, hogy hízz. Ne tedd! Ha ilyen az alkatod, hogy nagyon nehezen hízol, akkor ne erőltesd, mert esetleg 10-15 év múlva gondok lesznek emiatt! És abszolút nem tűnsz gebének, csak nem vagy nagydarab, ennyi. Csak egy kis izmot kéne növeszteni, tényleg nem sokat! Egy vékonyabb pasi is lehet izmos, próbáld ki mondjuk a falmászást vagy valami küzdősportot, harcművészetet, hogy akkor is férfinak érezd magad, miközben sportolsz! :) És mellé még jól is fogsz kinézni. Én egyszerűen imádom azokat a férfiakat, akik jártasak valamilyen harcművészetben. :D (A birkózás nekem nem tetszik, nem tudom miért, a box pedig szerintem nem férfias, hanem csak erőszakos és durva-és a kettő nem ugyanaz) A hajad teljesen rendben van, örülök, hogy van egy fiú, akinek nem ilyen b*zis haja van! Tudod, amikor oldalt tök rövidre levágják, a fej tetején pedig hosszabb, ez most elég nagy divat. Nem tudom, mi történt a férfiakkal, de ennél b*zisabbak már kevésbé lehetnének! Amiben a lányoknak is van szerepe, mert úgy tűnik, nekik tetszik ez...mindegy, felőlem vigyék őket, nekem maradnak majd a férfiak! :D Nem látszik jól az arcod, de még a szakállal lehetne kísérletezni valamit. Mármint nem egy Télapó szakállra gondolok :D, hanem valami körszakáll-szerűségre, de abból is több fajta van, és mindenkinek más áll jól. Ha viszont vékonyabb, hosszúkásabb az arcod, akkor nem tanácsos, azoknak ritkán áll jól bármilyen szakáll. A ruhával csak annyi a baj, hogy rendben van ugyan, de kicsit unalmas. Nem szeretem, ha egy férfi nagyon követi a divatot, de azért jó, ha izgalmasabban öltözködik kicsit. :) Azokat a baromságokat pedig ne hidd el, hogy legyél gazdag, és imádni fognak a nők, mert én speciel menekülök a gazdag pasik elől. (Akkor én nem számítok nőnek?) Sokkal boldogabb lennék egy olyan férfival, akivel együtt építettük fel az életünket, nem egy szempillantás alatt lett házunk, autónk, vagy nem fél zsebből fizeti ki a nyaralást, mert sokkal jobban megfogjuk becsülni azt, amit elértünk közösen, nehézségek árán, kemény munkával, és hálásak leszünk egymásnak, amiért a másik velünk volt a "küzdelemben", és így sokkal kedvesebb lesz számunkra a párunk. Az egyetlen, amit soha nem akarok, az egy gazdag férfi. És gondolom, te vagy olyan értelmes, hogy tudd, ha gazdag vagy, és azért imádnak a nők, akkor csak egy pénzköteg vagy a szemükben, nem pedig társ. De szerintem ezt tudod. :) És remélem, nem ilyen lányt keresel... Összefoglalva, teljesen rendben vagy, csak egy kisebb változtatásra van szükséged szerintem, tényleg csak egy kicsire. Örülök, hogy te nem vagy ilyen kis b*zi-klón, mint a fiúk nagy része. :D
2014. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ja, 21 éves lány vagyok, ha ez számít valamit.
2014. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm kimerítő válaszod! Jó tudni hogy van még aki így gondolja. Egyébként nem felvágni akarok meg azt értem hogy sokat számít a látszat és én valahogy ruhán keresztül tök vékonynak tűnök,de pedig egész meglepően kidolgozott a felsőtestem és a felkarom ,nagy ritkán kondizni is járok ezen nem ártana sűríteni kicsit. Öltözködés hát igen...soha nem volt az erősségem sajna,pedig szeretek szépen felöltözve megjelenni de valahogy mégsincs elég késztetésem rá hogy ezt minden nap megtegyem. Arra mindig is ügyeltem hogy tiszta,ápolt legyek,ne legyek büdös,ápolatlan,rossz leheletű stb. Ezektől a dolgoktól írtózok saját magamon is máson is. De ami a képen látható az még egy light verzió mert hobbim az autószerelés és néha van rajtam olyan ruha(ha úgy indulok el hogy aznap munkába fogok bele) ami tiszta kimosott de olajos festékes stb.ami nem jön ki belőle,de ilyenkor igyekszek minél kevesebbet így tartózkodni emberek között xD .
2014. febr. 6. 11:24
 25/25 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyen srácot, akin ruhában nem igazán látszik, hogy izmos, szóval elhiszem, hogy nem vagy gebe. Mondjuk mondtam, hogy nem is tűnsz annak.. :D Akkor viszont arról van szó, hogy ilyen az alkatod, gondolom te leptosom vagy és nem atletikus, de nem akarok hülyeséget mondani...szóval akármennyit edzhetsz, ugyanúgy soha nem fogsz kinézni, mint az atletikus alkatú fiúk. De ez nem is baj szerintem. Az a lényeg, hogy látszódjon rajtad, hogy nem hanyagolod el magadat, törődsz az egészségeddel, megjelenéseddel, persze anélkül, hogy túlzásokba esnél. :) A kondizástól lehet, hogy hamarabb érsz el látványos eredményt, de szerintem ezerszer jobb az, amikor délutánonként együtt fociztok, kosaraztok a haverokkal, vagy elmentek együtt futni, biciklizni(!) tehát sokkal jobb az, amikor az ember a barátaival, ismerőseivel sportol együtt. De természetesen azt csináld, amire lehetőséged van! :) Nyilván mindenhonnan ezt hallja az ember, de a sport az egyik legfontosabb dolog. És ez tényleg így van. Akkor a legjobb, ha rendszeresen csinálod, és a mindennapjaid részévé válik a mozgás. Ha már természetes, hogy minden nap vagy heti 3x eljársz sportolni valamit, és egyszerűen hiányozna, ha hosszabb ideig nem csinálnád. Nekem is így van. Ezt kéne elérned, mert úgy gondolom, hogy aki sportol, az egészségesebb(ehhez nem kell túl sok ész, ez egyértelmű), kiegyensúlyozottabb, erősebb és persze vonzóbb is. Ez alól egyedüli kivételek a testépítők azon csoportja, akik telepumpálják magukat mindenféle anyaggal, meg tablettákat szednek, hogy egy hét alatt úgy nézzenek ki, mint Dwayne Johnson(bocs, ha rosszul írtam a nevét :D )Na szóval ezek nekem csak rémisztőek, az ilyen férfiaktól én elmenekülnék félelmemben, az ilyen emberek nagyon távol vannak a "vonzótól"... Bár az én 50 kilómmal nem is tanácsos ilyen hapsit választani asszem. :D

Nem tudom, mennyi időt vesz el a hobbid, az autószerelés, lehet, hogy azért nem jársz rendszeresen sportolni, mert ha van időd, inkább azt csinálod. Meg is értem, ha szívesebben foglalkozol a hobbiddal, csak sajnos igenis időt kell szakítani a mozgásra is, ugyanis ez az egyik legnagyobb probléma itt, Magyarországon (na jó, külföldön is) és a mozgás hiánya rengeteg betegségnek az okozója. Tudom, kicsit elkanyarodtam a témától, de ez is hozzátartozik a dologhoz. :)

Tudom, hogy képesek néha kinézni az autószerelők, a bátyám is az, (mármint ő nem hobbiszinten csinálja, hanem ez a szakmája) úgyhogy el tudom képzelni... :D De szerintem őt senki nem tudná felülmúlni ebben. :D Olyan, mint egy nagy gyerek. :)

Az öltözködésedről meg annyit, hogy igazából csak azért mondtam, hogy "kötekedjek", de nem rossz értelemben. Mivel te tetted föl ezt a kérdést, gondoltam, elmondom a véleményem, de igazából egyetlen képről nem is tudom megállapítani, milyen a stílusod, vagy hogyan öltözködsz, úgyhogy amíg igényes és ápolt vagy, addig ne is csinálj nagy ügyet a dologból, legyen harmonikus az öltözéked, olyan, ami illik hozzád, és kész. Ennyi. :) Nem kell túllihegni. Na már megint annyit pofázok, nem tudom, mi van velem. XD Most már csöndben maradok, ígérem. :D Ha nem segítettem valami sokat, akkor bocsi, hogy raboltam az idődet, de ennél okosabb "tanáccsal" sajnos nem tudok szolgálni. :D További szép napot! :)

2014. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!