Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van velem? Min változtassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Min változtassak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igazából én mindig is egy vissza húzódó személy voltam. Az a helyzet, hogy nem járok sehova. Egész nap itthon vagyok. Szerintem azért, mert nincs hova menjek. Nem szeretem a bulikat, nem tudom miért. Nem iszok, nem cigarettázok. Cigi, ivás nálam nem menő. Persze ki szoktam azért mozdulni, nem vagyok itthon 0-24h: Suli és motorozás. Ennyit szoktam csinálni, ha nem vagyok itthon.


Na most az utóbbi 1 héten mindenki azzal b@sztat, hogy szedjek már fel egy csajt... De nem megy. Nekem azok az átlagos lányok, akik buliba járnak minden hétvégén, azok nem jönnek be. Hiába, tudom ezt nem lehet megérteni.

Nem tudok hova menni. Talán merem azt is mondani, hogy nincsenek olyan haverjaim akik bulikba járnának és lenne lehetőségem velük menni.


Van valaki ilyen helyzetben? Min tudok változtatni? Azon kívül, hogy szeressem meg a buli, stb. helyeket. Ötlet.. ? bármi...


2009. nov. 7. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Akkor egyetlen esélyed van : netes társkeresés
2009. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
barátkozzál akivel csak lehet.A netes társkeresés is jó ötlet.Olyan barátokat keerss akik ott laknak ahol te vagy ne a világ másik végén.
2009. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

16 éves, fiú vagyok. Netes társkeresésről már rég letettem, 1 év sz@rakodás után semmi siker. Illetve tudtok valami társkereső oldalt ajánlani?


Köszönöm.

2009. nov. 7. 17:54
 5/13 A kérdező kommentje:
Illetve nagyon gyenge az önbizalmam. Életemben 1x kezdeményeztem valamit is, abból sem lett semmi. Akkor is úgy lökdösött egyik haverom, mint a rossz Trabantot.
2009. nov. 7. 18:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát igen... az önbizalom, ezen kellene változtatni. De szerintem tudod te is. Nem baj, ha nem bulizol, így is lehet ismerkedni, csak merj te is kezdeményezni.
2009. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát a kérdés, hogy hol?
2009. nov. 7. 19:37
 8/13 anonim ***** válasza:

halod...NEM FOGSZ TUDNI CSAK UGY BECSAJOZNI

ez a dolog a nullárol nem sikerülhet.hát olyan 1-2-3 év megfeszitett idegörlö munka kell csak, és a végére már nem fog a visszautasitáson meg a félelmeden gondolkodni, egy akarat nélküli véglényként csapodsz oda valakihez, aki végül nem lök el...ennyi

2009. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én nem cigizek, nem iszok, kb ebben a helyzetben voltam mint te, elkezdtem gyúrni 2 éve és sokkal pozitívabb lett hozzám mindenki, ha látod magadon hogy erősödsz, jobban nézel ki akkor ettől lesz önbizalmad is és lehet barátnőd is
2009. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell oda buli, hogy barátnőt találj magadnak. Nyugi le én sem vagyok túl magabiztos, meg igen a motorozás minden időmet felemészti,de hát valamit valamiért.

Ha nem akarsz bulizni, akkor elmehetsz barátaiddal pl kávézóba vagy el lehet menni szinházba is(sokan lepontoznak mert régimódi) , ismerkedni meg aztán mindenhol lehet.

Fel a fejjel sok sikert.

2009. nov. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!