Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi velem a baj, min változtassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi velem a baj, min változtassak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még nem igazán volt komoly kapcsolatom...ha őszinte akarok lenni, egy se. Velem van a baj, h amikor már első randin vörös rózsát hoznak, beparázok? Mindig amikor komolyabbra fordulnak a dolgok, berezelek. Semmi bajom a fiúkkal, amúgy is több fiúbarátom van, csak egyszerűen mindig idő előtt kiábrándulok mindenkiből...talán túl sok filmet nézek és ebből eredendően mindig jobbra, látványosabbra vágyom. Hihetetlenül gyorsan fel tudja valaki kelteni a figyelmemet, de nem tudja megtartani hosszútávon...de ez hogy lehet? Elismerem a hibáimat, hogy nagyok az igényeim és lehet, hogy elfogultan ítélem meg magamat, de szerintem nem én vagyok a legrosszabb ember a világon...és nem is vagyok elkeseredve, csak érdekelne a véleményetek. Ja és az, hogy szerintetek mit kellene másképpen csinálnom? :)
2011. jún. 14. 21:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós külsőre!
2011. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ez a baj. :) Ha valakit bírok, az nekem kívülről is megszépül. Ennyire azért nem vagyok felszínes, szóval ez nem talált. :)
2011. jún. 14. 21:14
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy a te követeléseid túl magasak amit le is írsz, ezzel viszont mivel nem vagy "elkeseredve" a párkapcsolatok hiányától ez nem gond még. Persze ha később akarsz akkor muszáj leszel...még ha nem is lentebb adni de nem elvárni egy pasitól, hogy minden másnap valamivel felkeltse a figyelmed. Erre jön még a kérdés, hogy írtad ugyan azt, hogy nem te vagy a világ legrosszabb embere de te mit adsz ezeknek a fiúknak egy kapcsolatban? Mert amit leírtál abból az jön le nekem, hogy te sokat akarsz de azon még csak el se gondolkoztál, hogy ők is szeretnének ám "párkapcsolatban" lenni nem pedig figyelemfelkeltők :p

Ha pasit akarsz szerintem légy türelmesebb vagy nézd az ő szemszögükből a veled való randikat és ne várj túl sokat.


19/F

2011. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hmmm...igazán elgondolkodtató, amit írtál és látok benne igazságot, és az a fura, hogy erre eddig tényleg nem is gondoltam...kár, pedig mindig olyan okosnak hiszem magam. :D Szóóval, az nem teljesen igaz, h minden nap mást várok, egyszerűen csak nem érem be annyival, hogy hatvanszor elmondja nekem naponta, hogy "annyira szép vagy és egy igazi angyal..." hasonlók, mert NEM bókokra vágyom, csak arra, hogy figyeljen rám és ha nem is tud segíteni, legalább értsen meg...ez hiányzik. Abban többnyire igazad van, h nem igazán erőltetem meg magam...viszont ennek ellenére elviccelődök bárkivel, kedves vagyok, ha kell és nagyon szívesen segítek. Lehet, hogy nem teszek sokat azért, h összejöjjek valakivel, mert mindig is távol állt tőlem ez a fajta erőlködés és mindig azt mondtam magamban: "Á, szóval így már nem is kellek? Nem is harcolsz értem? Oké, akkor majd találok jobbat." Ez valóban könnyebb út...De ígérem, türelmes leszek, ez biztos használni fog. :) Nagyon köszönöm a segítségedet, egy lépéssel már közelebb is kerültem a megoldáshoz. :)
2011. jún. 14. 22:16
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Miben vársz segítséget a fiúktól vagy miben kell megérteniük? Megértő pasik vannak persze, de pl. az segíthet ha te tanulsz valamit vagy van valami munkád akkor ahhoz közelálló fiút keress. Persze ez nem lényeg, csak így biztos, hogy legalább jobban meg fog érteni és talán még segítségedre is lehet. Valamint mit értesz az alatt, hogy nem harcolnak érted? Na ez most tipikusan az a fajta probléma mikor a nő elvárja, hogy a pasi olvasson a gondolataiban és egye azt amit ő elvár különben dobom a fenébe :) Mond el a pasinak, hogy örömmel fogadod a bókokat hisz gondolom hízik tőle a májad, hogy valaki így udvarol de ha neked ez is meg az is kell akkor ezt mond el nekik különben várhatsz.

Előző voltam.


19/F

2011. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
De felszínes vagy, mivel nőből vagy. Minden nőnek csak a külsőségek számítanak, csak a legtöbben ezzel nem vagytok tisztában.
2011. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 B.angel ***** válasza:

Óne! Már megint itt vagy??? Húzzál már a fenébe a fene nagy nőutálatoddal! Ne itt éld ki, hogy nem volt hajlandó lefeküdni veled senki, mert egy utolsó szánalmas senki vagy!!! Sajnálom, hogy így kell beszélnem, nem szoktam, de egész egyszerűen szánalmas, hogy mindenhol ledegradálod a nőket, hogy nekik csak a külső a fontos. Miért nem érted meg, hogy NEM, nem annyira fontos, mint te azt beképzeled!!!!!!!!!!!

Elnézést kedves kérdező. Hasonló cipőben jártam még kicsivel fiatalabb koromban (nem vagyok most se idős... csak még nem voltam túl érett..) Szerintem nincsenek nagy igényeid. Nem tudom, ezt hogy érted. Nem nagy igény, ha elvárod, hogy kiálljon melletted, viszont a 19 éves srácnak igaza van, mondd is el neki, ha szeretnél valamit. Az mindig segít! És hogy legyen hűséges és megértő? Ez sem nagy kérés. Nagy igény szerintem az, ha mondjuk elvárod, hogy jól nézzen ki, egy hibája se legyen, pénzes pasas legyen, legyen jó munkahelye, mindenben legyen flott. De nem hiszem, hogy ilyen lennél. Lehet, hogy akikkel eddig találkoztál nem voltak, hogyismondjam neked.. az igaziak, akik meg tudták volna dobogtatni a szíved. Lehet, hogy igen túl sok filmet nézel és azt hiszed mindennek úgy kell mennie, de ne aggódj, ha jön valaki, aki első látásra elrabolja a szívedet, többé nem fogod azt gondolni, hogy mindennek úgy kell lennie, mint a filmekben, mert ilyen szinte nincs is. 19 évig azt hittem, hogy a szőke herceg fehér lovon az álmaimban létezik és majd jön... de hát nem így lett, vagyis nem ilyen meseszerűen. Sok vita, bonyodalmak, de úgy gondolom, hogy mégiscsak megérte RÁ várni. Előtte én is visszatáncoltam mindig a párkapcsolatokból, mert valami hiányzott. Lehet, hogy reménytelenül romantikus alkat voltam, azóta ez változott szerencsére. Szóval fel a fejjel, úgyis hamarosan jön valaki, aki elől nem fogsz meghátrálni! Ne haragudj, hogy hosszú lett.

2011. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
B. Angel, fáj az igazság, mi? Ha nem sejtenéd egyáltalán, h így van, leszarnád amit írok, és nem idegesítenéd fel magad rajta :P
2011. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 B.angel ***** válasza:
:D Pszichológia, mi? Ne próbálkozz vele! Nálam ez nem érvényes. Azért foglalkozok vele, mert gyűlölöm a magadfajta értelmi csökkent férfiakat. Nem fáj az igazság, mert egyáltalán nem igaz, amit írtál. És minek írsz akkor vissza, ha tudod, hogy úgyis neked van igazad, hiszen a világon minden, de tényleg minden nőt ismersz! Ismered a gondolkodásukat, ismered az érzéseiket. Mert te minden nővel találkoztál és mindegyikkel beszéltél már. Mert abból, amit leírtál csak erre tudok következtetni. Ha pedig ne mígy van, akkor sajnálattal közlöm, hogy megnyerted a világ legnagyobb hülyéje címet! ;) Mert hát, ha nem ismersz mindenkit, hogyan is tudhatnád, hogy minden nő egyforma. Gondolom velem is találkoztál már, és azt mondtam rád, hé de ronda vagy, veled sose járnék, fúj. Sőt anyukámat is ismered, aki szintén azt mondta rád, hogy fúj, veled aztán nem költözne össze. Hú és várjál, a legjobb barátnőmet is ismered:O Pedig neki aztán nincs egy helyes pasija... :) Na látod... Felnőtt létedre (mert szerintem az vagy) jó buta vagy. Egy gond van csak veled, hogy anyukád megszült. Csak sajnálni tudom. Ja tényleg, ha már anyukád... Ő vele mi a helyzet? Rondának tart? Neki is az volt a fontos, hogy egy nagyon jóképű pasival jöjjön össze? :)
2011. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

19/F: Hmm...lehet, hogy néha elvárom, hogy olvasson a gondolataimban...de vagyok elég "tökös", h elmondjam, ha problémám van...csak sajnos a helyzet nem változik...Na és itt merül fel bennem a kérdés, h akkor most ennyire nem figyel rám, vagy csak nem érdekli? Ettől függetlenül megint okosat mondtál. :))


másik: Végre valaki, aki teljesen átlát rajtam. Persze, h csak a külsőségek számítanak, de hát mi abban a baj, hogy egy gazdag, jóképű és befolyásos pasira vágyom? Hiszen mindenki erről álmodik, akkor én miért ne? Azt hiszem, megyek is, felveszem a legdögösebb rucimat, pakolok magamra néhány kiló sminket és fogok magamnak valami hasonló pasit. Köszönöm az építő kommentet.


B.angel: No para, tudod van az az elvem, h buta emberekkel sosem vitatkozom, mert még összekevernek velük. :) Szóval köszönöm a te tanácsaidat is, de azért nem annyira durva a helyzet, hogy szőke herceget várjak-mellesleg a szőkék nem is az eseteim(ja bocsi,külsőségek,óne) :D ---szóóval egyszerűen csak szeretem a spontán dolgokat, de az élet sajna nem ilyen. :) De azt hiszem, igazad van, idő kérdése és végül úgyis lesz olyan, aki pont jó lesz nekem. Addig meg megyek strandolni, hátha meghívnak néhány lángosra. :D

2011. jún. 15. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!