Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Szerintetek gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek gáz, hogy olyan típusú lány vagyok, aki kissé hűvös és rideg kívülről, de ha már bízik valakiben akkor bájos és közvetlen? Szerintetek nagyon nehezen fogok így párt találni? Ez nagyon taszító típusú nőre vall?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 20:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Mondjuk az talán kicsi előnyt jelent,hogy nekem is inkább a hűvösebb pasik jönnek be,akik szépen lassan megnyílnak nekem... :D Talán így nem lesz olyan nehéz...Vagy igen?
2013. okt. 14. 20:28
 12/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem akarlak nagyon elkeseríteni, úgyhogy nem is folytatom:D Változz meg, ha jót akarsz magadnak!
2013. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Pain for Pleasure ***** válasza:
#11 Szerintem nehezebb lesz, nálam legalábbis az működik, ha minél közvetlenebb, beszédesebb egy férfi, mellettük hamarabb oldódom. De meg lehet próbálni. :)
2013. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs nagy baj, de megismerkedni nehéz lesz a kiszemelttel, mert könnyen lehet, hogy azt hiszi az ismerkedés korai szakaszában, hogy azért vagy ilyen vele mert nem érdekel téged stb..

Amúgy én is hasonló típusú ember vagyok mint te, csak fiúként. Ha gondolod privátban beszélhetünk erről bővebben.

f/19

2013. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
18
2013. okt. 14. 20:43
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátom aki nőből van, és semmi baj vele, és kétlem hogy ez miatt nem fogsz *párt találni, legfeljebb akor nem, ha oda megy hozád a koléga Te meg elküldöd a búsba, úgy nehéz lesz :)
2013. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
akarsz ismerkedni?
2013. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ismertem egyszer ilyen lányt, és jól elvoltam vele, mert beszólogattam neki, megnevetettem és mivel nagy fagyi királynő volt, muszáj volt megküzdenie velem, közben meg is kedvelt. Veled is simán lehet ez, a gagyi bepróbálkozókat meg úgyis lekoptatod ezzel a stílussal. Szóval nem kell paráznod szerintem.
2013. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez nem ettől függ. Számos egyéb tényező is közrejátszik, leginkább az, hogy hogy nézel ki. Azt azért hozzáteszem, hogy a fiúk 90%-a nem fogja kivárni ezt az időt. Aki komoly kapcsolatot keres, eleve nem fog prédának tekinteni, aki pedig csak megdugni akar, nem fog sokáig maradni. Rövid idő alatt nagyon meg kell fognod a srácot valamivel.


Exemmel egy baráti társaságban ismerkedtünk meg. Ugyanilyen volt, első látásra tovább is akartam menni. Egész este hülyéskedtünk, láthatóan odavolt értem, másnap elhivott filmet nézni, és összejöttünk. Nagyon rossz kapcsolat volt, mégis életem legboldogabb ideje :)

2013. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!