Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Szerintetek gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek gáz, hogy olyan típusú lány vagyok, aki kissé hűvös és rideg kívülről, de ha már bízik valakiben akkor bájos és közvetlen? Szerintetek nagyon nehezen fogok így párt találni? Ez nagyon taszító típusú nőre vall?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 20:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én őszintén megmondom, hogy a jégkirálynő típusú nők nagyon taszítanak engem. Soha nem akarnék még csak szóba sem állni egy rideg tekintetű lánnyal. Ismerek egyet, egy helyre járunk. Köszönésen kívül nincs semmi, sosem szóltam hozzá magamtól, nem is fogok. Teljesen visszataszítónak tartom. Persze biztos van, aki szeret jégtörő lenni, de én nem vagyok ilyen, mivel magam sem vagyok egy extrovertált alkat.

Persze ez a személyes véleményem.


22/F

2013. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A barátnőm pont ugyanilyen típus. :) Amikor megismertem, azt hittem, hogy egy ártatlan, törékeny és tartózkodó lány. Falat épített maga köré, de mondta, hogy azzal váltam be nála, hogy megmásztam a falat. :) Tökéletes a kapcsolatunk. Valójában egymást kerestük. Ő egy extrovertált embert keresett, én pedig egy introvertáltat és egymásra találtunk.
2013. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 default. ***** válasza:

Nekem te vagy az ideálom :D

Komolyan. Szeretem az ilyen csajokat.

2013. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!