Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a szépség valóban...

Szerintetek a szépség valóban szubjektív?

Figyelt kérdés
ezt csak azért kérdezem,mert én azt vettem észre,hogy azok a fiúk akik bejönnek a lányoknak a fiúk le*uzizzák és fordítva azok a lányok akik bejönnek a fiúknak a lányok le*ibancozzák. azok a lányok akik-nek nem jön be a "jó pasi" valóban nemtetszik neki vagy esetleg csak úgy tesz mintha nemtetszene,mert ő úgyse szerezheti meg ugyanez fordítva is. szerintetek van alapja az elméletemnek?
2013. aug. 25. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
az azonos neműek mondják ezt de ha egy csajra 10 fiúból 9 azt mondja hogy szép akkor az szép és a 10 csaj meg azért r.ibancozza le mert szebb náluk. A szépség nem szubjektív. ellenkező nemnél is igy működik.
2013. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az.
2013. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Szubjektív
2013. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A szépség gyakran letérít a helyes útról :) A szépség mindenkinek mást jelent, mindenki máshogy értelmezi. Lehet hogy ami nemjön be neked, az bejön másnak ;)
2013. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé az igen :D
2013. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is szubjektív, mivel nincs egy abszolút szépségideál. Vannak akinek a magasak, vannak akiknek az alacsonyak, karcsúk, molettek, stb... jönnek be. Számukra az a szép.
2013. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A szépség szubjektív, de van egy általánosan kialakult kép a megfelelő női egyedről, így a legtöbb "ideál" hasonló. És persze vannak tipikus vonások, amiket biológiai szempontból tudat alatt keres az ember, szóval szubjektív, de bizonyos szempontból tudat alatt azt keresed, aki megfelelő lesz utód képzésre, és hasonó...
2013. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szubjektív, Brad Pitt minden 2. nőnek tetszik, egy utolsó koldus lepukkant alak meg senkinek.
2013. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!