Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kiverni csajozásk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiverni csajozáskor azt a fejemből, hogy nincs semmim, nem vagyok gazdag, nagyon kevés barátom van, átlag a munkahelyem is?

Figyelt kérdés
Mert vannak ezek a spontán odamegyek típusú pasik, akik nagyon nem gazdagok, nem sikeresek, mégis olyan dumájuk van, hogy mindig van valamilyen barátnőjük. 27 vagyok és képtelen vagyok úgy odamenni egy lányhoz, hogy ne szállna inamba a bátorságom, hogy tutira nem vagyok jó neki, mert 10 ből 7 pasi jobb nálam mindenben. Nincs lakásom, albérletben élek, nem vagyok nagy what is that (angolosan), régebbi 12 éves autóm van, átlagos külső, testalkat stb. Csak ugye az ember mérlegel, nem szép lányokhoz menne oda, csak átlagokhoz, de azon kattog, hogy még ennek is kevés lesz. Holott ott van egy csomó még nálam is ,,gyengébb" kaliberű srác, akik ezen nem kattognak és van párjuk. Hogyan lehet ezt fejben eldönteni, hogy márpedig jó vagyok ennek a csajnak!
2013. okt. 25. 19:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ez a Lamborghinis érdekes dolog. Pedig alapjában véve a srác a videon divatosan öltözködik, nem kövér, nem ronda, jól is beszél, tehát minden esélye meglenne a csajoknál. De nekik úgy néz ki mindig több kell. Le akarta koppintani a srácot, de mikor az a Lambohoz ment és kinyitotta, akkor hirtelen a csaj megváltozott és vissza akarta vonni az imént tett elutasítását. Elég tanulságos volt sajnos látni, nagyon sok lány még mindig így működik, hogy egy jó autó és már vetkőznek is.
2013. okt. 26. 08:11
 12/27 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Meglátják a Lambo-t és már vetkőznek.
2013. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Az a Lambos videó... A pasi is milyen csajt szólít le? Aki külsőre tetszik neki. Egyformák. Külsőségekre megy mindkettő. Lekoppintottam volna a pasit így is úgy is, ha van Lamboja, ha nincs. Gyűlölöm, ha belém kötnek idegen emberek. Kérdező, szerintem szerezz önbizalmat, nem tudom, hogy hogyan, ezt ti fiúk jobban tudjátok.
2013. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
13. Én nem vagyok benne annyira biztos, hogy ha itt szájhős vagy, hogy lekoppintod, de valahogy ti lányok szinte mind, élőben máshogyan viselkedtek és felcsillan a Lambo és vele együtt a gazdagság reménye, akkor máshogy állsz a dolgokhoz. Biztos vagyok benne. Az a másik jó, hogy volt ma egy kérdésem, ahol egy rendkívül helyes pasi pózolt két csajjal, az a pasi élőben falja a lányokat, szinte senki sem mond neki nemet. Ennek ellenére jött vagy 10 lány komment a kérdéshez itt és mind a 10 azt mondta, hogy neki nem kell a pasi. Na persze...
2013. okt. 26. 17:09
 15/27 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet kiverni csajozáskor azt a fejemből, hogy nincs semmim, nem vagyok gazdag, nagyon kevés barátom van, átlag a munkahelyem is?"


Tisztában vagy önmagaddal, az erősségeiddel és a hibáiddal is, tudod, hogy mik a céljaid és teszel értük folyamatosan. És tudod azt is, hogy nagy a farkad. :D

2013. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, 13-as vagyok. Nem érdekel egy pasi pénze sem, mert abból nekem is van több, mint elég. ;)
2013. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem adsz egy kicsit? :D


:P

2013. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
helike, nem vöröskereszt vagyok. :)
2013. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Pedig lehetnél...A nagylelkűség első jele lenne.
2013. okt. 26. 19:06
 20/27 anonim ***** válasza:
És ti mennyire vagytok nagylelkűek? :)
2013. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!