Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kiverni csajozásk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiverni csajozáskor azt a fejemből, hogy nincs semmim, nem vagyok gazdag, nagyon kevés barátom van, átlag a munkahelyem is?

Figyelt kérdés
Mert vannak ezek a spontán odamegyek típusú pasik, akik nagyon nem gazdagok, nem sikeresek, mégis olyan dumájuk van, hogy mindig van valamilyen barátnőjük. 27 vagyok és képtelen vagyok úgy odamenni egy lányhoz, hogy ne szállna inamba a bátorságom, hogy tutira nem vagyok jó neki, mert 10 ből 7 pasi jobb nálam mindenben. Nincs lakásom, albérletben élek, nem vagyok nagy what is that (angolosan), régebbi 12 éves autóm van, átlagos külső, testalkat stb. Csak ugye az ember mérlegel, nem szép lányokhoz menne oda, csak átlagokhoz, de azon kattog, hogy még ennek is kevés lesz. Holott ott van egy csomó még nálam is ,,gyengébb" kaliberű srác, akik ezen nem kattognak és van párjuk. Hogyan lehet ezt fejben eldönteni, hogy márpedig jó vagyok ennek a csajnak!
2013. okt. 25. 19:21
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én ha megyek néha Pesten vagy nagyobb városban pl rossz helyen vagy aluljáróban, akkor szoktam 2-3 száz forintot adni néhány embernek. Havi 1000 ft ilyenekre telik tőlem. Mert nem vagyok nagy keresetű. A te esetedben ez nem 1000 ft lenne és egy jó gesztus volna tőled.
2013. okt. 26. 19:22
 22/27 anonim ***** válasza:
Mondtam egy szóval is, hogy nem adakozom? Csak kíváncsi voltam, hogy te hogyan adakozol. Hajlamosak a középrétegbeliek a gazdagokat azzal támadni, hogy nem jótékonykodnak és hogy ha ő lenne a helyében, akkor biztosan adakozna. Ezért kérdezem meg mindig rögtön, hogy ő hogyan adakozik. :) Én hajléktalannak inkább ebédet viszek, mint pénzt. Azt is mindig megköszönik. Amúgy meg inkább gyerekeket segítek.
2013. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, nő vagy? Mert akkor nem hiszek neked, ugyanis mást mondanak a nők és mást tesznek. Az a jó, hogy rövid időn belül képesek hatalmas ellent mondani a szavuknak. Pl, nem adakozok, mert nem vagyok vöröskereszt. Most meg már adakozol, sőt kaját veszel a szegényeknek. Hm. Csak nálam üti egyik a másikat?
2013. okt. 26. 20:09
 24/27 anonim ***** válasza:

Csak engem nem szeret......


Amúgy is csak hülyéskedtem vele.

2013. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem szeret téged, azt akarja, hogy 5 nyelven beszélj vele, ne csak 4 en...
2013. okt. 26. 21:35
 26/27 anonim ***** válasza:
Dia tidak sayang saya.......
2013. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, szöveg és szójáték értelmezésből nem vagy valami jó, igaz? :) Azt írtam, hogy pénzt nem adok és ez is helikének szólt. :) Neki az elhangzottak alapján nincs is rá szüksége. :) És igen, nő vagyok és nem, nem érdekel, hogy mit hiszel. ;)
2013. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!