Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért közömbös ennyi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közömbös ennyi lány mostanában? Mindenki vagy húde csalódott, vagy reménytelenül szerelmes. Miért nem adnak esélyt egy új érzésnek?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ezelőtt, sokkal könnyebb volt ismerkedni.

Nyitottabbak voltak a lányok, és tök ismeretlenül is, kedvesen reagáltak egy mosolyra, vagy bármire.

Most?! szinte fapofa mindenki, akár az utcán, akár a discoba.

Legtöbbször az van, hogy pár szó után jönnek a megszokott szövegek "bocs nem ismerlek, bocs, a barátnőimmel bulizok, bocs van pasim"

Discoban pl, ezek után nem tellik bele egy óra, és egy másik srác nyalja falja az ominózus lányt. De egy olyan aki hát khmmm a férfi szó nemigazán illik rá...tipikus 40 kilos, köldökig kivágott poló, plusz olvasó a nyakába...

Az a baj, hogy ez nem egy lánynál történik meg, hanem nagyon soknál.

Átlagos pasinak tartanak, sőt, van aki átlag felettinek, és nem értik, hogy miért nincsen egy szép barátnőm..noss hát ezért, mert amiket leírtam, mindig ebbe futok bele...:S

Személyes kedvencem, a régi szerelmek....így ugy szerelmes még, meg ez, meg az van. De egy olyanba, aki megcsalta, tipikus suttyó, de egy szavára ugorna.

Normális pasi meg nem kell...mennek az iylenekhez, és azután meg sírnak az én vállamon, hogy minden pasi k/csög...



2013. nov. 3. 09:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
azért mert én csak Őt szeretem, és azt hiszem képtelen lennék bárki másba beleszeretni.. ez ilyen:S
2013. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
én si voltam így utsó...elmúlik. garantálom :)
2013. nov. 3. 15:13
 23/30 anonim ***** válasza:

Hosszú évekig voltam csalódott és/vagy reménytelenül szerelmes. Számtalan fiút/férfit utasítottam el, főleg hozzád hasonlókat, mert egyszerűen okádhatnékom volt az ilyenektől. Viszont mégis megtaláltam azt, akiért érdemes élni, érdemes szívből szeretni. Tisztességes, kedves fiú, nem bunkózik, de nem is rinyált soha, hogy jaj, milyenek a nők.

Gondolkozz el magadon!


Jah, és nehogy már kifogásolva legyen az, ha most már azért küldök el valakit, mert van barátom... Kezd nagyon elegem lenni. :)

2013. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Talán nem discoban kéne ismerkedned és akkor találnál egy rendes lányt. Vagy neked egy félrészeg állapotban leszólított csaj kéne, aki egy értelmes mondatot sem tud összehozni? Nem írtál magadról semmit, hogy hány éves vagy, tanulsz-e vagy dolgozol, de egészen biztos vagyok, hogyha máshogy nem, akkor baráti körön keresztül is tudsz ismerkedni.
2013. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

okádhatnékod?!??!?!

nekem meg tőletek!

mert nehogymár egyből el kelljen ítélni, puzstén azért, mert a külsőm nem azonos a belsőmmel. küllemre minden egyes csaj nőcábász, hűtlen, tipikus soha meg nem állapodo pasinak hisz. és éppen ezért, kapásbol hárítanak, meg sme engedik, hogy emgismerjem őket..illetve de...egy éjszakára max...de arra meg nekem nincs szükségem.

Ugyhogy te is szállj magadba anyukám, és gondolkozz el.


Jah és nektek, illetve sok lányak meg már ha elküldöm nehogymár azlegyen a baj, ohgy azért küldöm el, mert akkora mint egy tehén...;) SZVSZ

2013. nov. 5. 18:56
 26/30 anonim ***** válasza:

Nem szállok magamba. Normális, boldog kapcsolatban, szerelemben élek egy igazán rendes fiúval, a hozzád hasonlóktól meg mindig is okádhatnékom lesz. Bocs, apukám, de ezzel nem hiszem, hogy egyedül lennék. ;)


Azért az tehetség, hogy miközben azt állítod, hogy a külsőd miatt nem kíváncsiak a belsődre, itt, ezen az anonim oldalon nem látunk téged, de mégis biztos vagyok benne, hogy az itteni alkotásod alapján normális nő még a külsődre sem lenne kíváncsi (még akkor sem, ha jól néznél ki), olyan szinten vagy értéktelen és szánalmas.

2013. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

egészbiztos valós képet tudsz fellállítani rólam, pár mondatból tényleg.

és látod, máris besketulyáztál.


de mielőtt tőlem hánysz, nézz tükörbe, mert a leírásaid alapján semmivel sem vagy különbe a felszínes csajoktól. bármit ráteszek hogy a msotani tökéletességednek is először a külséelyét nézted.

elmulik áma szerelem, vége lezs a lila ködnek, ha tetszik, ha nem ;) ez a tökéletesnek hitt pasi is csak férfi megsúgom :P

ha nem lenne p/na a lábad közt senki nem lenne veled. ezt msot így ennyibőlmemegmondom neked. és ahhogy írsza pasidról tutui, hogy egy papucs, aki mindig kedves, és mindig megteszi amitkérsz..:)))

2013. nov. 5. 19:36
 28/30 anonim ***** válasza:

Aha... Meg tud helyesen írni, logikusan gondolkodni, tisztességesen fogalmazni az anyanyelvén, valamint jóindulatú. :)


Te viszont mentsd el nagyon ezt a kérdést, mert meglesz itt az általad írt kommentekben a válasz, hogy miért rohadsz még mindig egyedül még 10 év múlva is.

2013. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
neked is hasonló jókat kívánok az életben :)
2013. nov. 5. 20:12
 30/30 anonim ***** válasza:
Én sem értek mindennel egyet, amit a kérdező írt, mégsem írok neki ilyeneket, hogy 10 év múlva is itt fog rohadni egyedül, meg stb. Teljesen felesleges ilyenekkel dobálózni. És általában nem is a külsővel van a baj, hanem a kisugárzással, megjelenéssel, olyan apró, mindig megjelenő tulajdonsággal, amit te magadon nyilván nem fogsz észrevenni.
2013. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!