Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért közömbös ennyi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közömbös ennyi lány mostanában? Mindenki vagy húde csalódott, vagy reménytelenül szerelmes. Miért nem adnak esélyt egy új érzésnek?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ezelőtt, sokkal könnyebb volt ismerkedni.

Nyitottabbak voltak a lányok, és tök ismeretlenül is, kedvesen reagáltak egy mosolyra, vagy bármire.

Most?! szinte fapofa mindenki, akár az utcán, akár a discoba.

Legtöbbször az van, hogy pár szó után jönnek a megszokott szövegek "bocs nem ismerlek, bocs, a barátnőimmel bulizok, bocs van pasim"

Discoban pl, ezek után nem tellik bele egy óra, és egy másik srác nyalja falja az ominózus lányt. De egy olyan aki hát khmmm a férfi szó nemigazán illik rá...tipikus 40 kilos, köldökig kivágott poló, plusz olvasó a nyakába...

Az a baj, hogy ez nem egy lánynál történik meg, hanem nagyon soknál.

Átlagos pasinak tartanak, sőt, van aki átlag felettinek, és nem értik, hogy miért nincsen egy szép barátnőm..noss hát ezért, mert amiket leírtam, mindig ebbe futok bele...:S

Személyes kedvencem, a régi szerelmek....így ugy szerelmes még, meg ez, meg az van. De egy olyanba, aki megcsalta, tipikus suttyó, de egy szavára ugorna.

Normális pasi meg nem kell...mennek az iylenekhez, és azután meg sírnak az én vállamon, hogy minden pasi k/csög...



2013. nov. 3. 09:43
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

de aztse mond nekem, hogy 4 évig szűzies életet éltél, és nem voltál senkivel sem.

ezt elhiszem. de nekem az segít, ha kapcsolatból kapcsolatba megyek. Mindig is ez segített, és évek óta nem voltam 3 hónapot egyhuzamban szingli...nem értem a történéseket, és sz/rul vagyok miatta.

2013. nov. 3. 10:09
 12/30 A kérdező kommentje:
na igen, ott kezdődnek a problémák, hogy én magasan jobb pasinak hiszem magam, mint ezek a swag gyerekek, de sokszor úgylátszik, hogy ez nem így van..:/
2013. nov. 3. 10:10
 13/30 anonim ***** válasza:

képzeld el, hogy 4 évig nem voltam senkivel egyszerűen nem tudok olyannal lefeküdni amit nem szeretek

az, hogy te kapcsolatból kapcsolatba mész ezzel próbálod elnyomni az érzéseidet és ahogy látom sikerül is neked

de ha ilyen sok kapcsolatod volt és ennyire kapcsolatból kapcsolatba mész akkor neked inkább a szex a fontosabb mintsem hogy szeress valakit

2013. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, nem lehet senkire haragudni azért, mert épp nem jössz be neki. Ez van. Ha nekik a swag-ek tetszenek, és te nem vagy az, akkor semmit nem érsz el azzal, hogy kritizálod az ízlésüket. Amúgy pedig pszichológiailag bizonyított tény az, hogy egy komoly kapcsolat lezárása után minden együtt eltöltött év után szintén egy év kell ahhoz, hogy teljes mértékben le tudja zárni az illető a múltat.
2013. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

akkor te nagyon kivételes vagy.

szól ez annak aki 4 éveig nem volt senkivel.


Nem fontosabb a szex. A szakításunk után 3 héttel, volt egy csaj, akivel csak így szexre jártunk össze. Nemvolt komoly.

De elég volt abból is. 1 hónapig volt ez, majd véget vetettem neki. Most is lenne aki szexre kapható, de nem kell, mert nincs szükségem üres dugásra. érzelem kell.

Sokan néznek emiatt hülyének, én viszont csak őket nézem annak.


utsó: én ugy tudom, hogy ez úgy van, hogy ahány hónapot vagy együtt tényleg szerelemben a társaddal, annyi hét kell, hogy elfeljtsd.

tehát én pl 13 hónap, akkor 13 hét, ami kb 3 hónap...de korántsem vagyok mág túl rajta. a legrosszabb az egészben azonban az, hogy nemhogy jobbat nem találok mint ő, de még olyat sem aki megközelítené..mind kinézetre, életfelfogásra, komolyságra..:/

2013. nov. 3. 11:55
 16/30 anonim ***** válasza:
Szóval olyat keresel, aki az exedre hasonlít? De azért túltetted magad rajta, ahha, persze...
2013. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyat akarsz, aki kinézetre is, meg minden szempontból olyan vagy jobb, mint az exed, akkor keresgélhetsz ezerrel.

És még a nők a válogatósak...

Nem lehet, hogy az exed akarod visszakapni?

2013. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

nem akarom visszakapni!

viszont evidens nem, hogyha egy szép, és okos lánnyal voltam, akkor nem szeretnék tőle nagyságrendekkel roszabb feslett nőkkel összejönni.


Nehisharagudj, de ti sokkal válogatósabbak vagytok, mait megértek, mert emgtehetitek, kb 10 pasi jut egy átlagos csajra...és csak átlagost mondtam...

legyen kedves, aranyos, jófej, sármos, szép arcú, testre is legyen ott, nembaj, ha van kocsija, pénze.


míg én pl mit várok el egy lánytól?

vékony, alacsony, szép arcú, okos, szókimondó, normális ember, tehát nem ribi, meg hazudós, hűségre képtelen nő.


Anyagi javak nemérdekelnek, és lassan már az se ha bagózik, pedig azt igen utálom, mert ha én nem szívom a cigit más se szívja, de kénytelen vgayok lejebbvenni az igényekből...

2013. nov. 3. 12:52
 19/30 anonim ***** válasza:

És látod, a megjelenéssel kapcsolatos elvárásaid vannak első helyen, a hűség az utolsó, vagy az előtti, az okosság a negyedik. És persze csodálkozol, hogy azok, akiket te kiválasztasz-kiválasztanál, azok a listádban hátrébb eső tulajdonságokat nem hozzák. Persze hogy nem, ha az alapján szortírozol, ami legelöl van, és ez a kinézet.

Ha én ezt így írnám le nőként, hogy helyes legyen, jó testű, stb., akkor mindenki válogatós p*cs*nak kiáltana ki. Kettős mérce? Pedig nem is tudja itt senki, hogy nekem mi a helyes arc pl. Mert lehet, hogy az, ami a nők többségének, de lehet, hogy valami mást értek ezalatt. Erre varrj gombot!

2013. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Jaja. Az eső is esik.
2013. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!