Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is megfigyeltétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek, hogy egy lány lényegében mindegy h néz ki és milyen jellemre, személyiségre, úgyis lesz pasija, többnyire már tini korában?

Figyelt kérdés
Lehet csak az irigység szól belőlem, de olyan igazságtalanságnak tartom, hogy sok olyan lánynak, aki személyiségre egy aljas, kétszínű, szívtelen,nagyszájú hárpia, mindegy h szép vagy csúnya, de mégis lesz párja. Ellenben nekem visszahúzódó, egyszerű, szerény, állítólag cuki srácként meg egy lány sem jön össze. Pontosabban, aki járna velem az csak képet látott rólam és az ország másik végében él. De itt a környéken minden lány kerül vagy emberszámba sem vesz valamiért. Bár volt, h jól eldumálgattam idegen lányokkkal, de ez csak barátság jellegű dolog, ebben még belemegy a rendesebbje, ezeknek minden esetben volt is pasija. Volt olyan is egyszer, hogy haverom leszólított egy cuki lányt, az meg rólam kezdett kérdezősködni hirtelen, de nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, mert nem akartam haveromtól lenyúlni a lányt, másrészt meg hallottam, h mondja a lány, h most nem akar kapcsolatot, nem rég lett vége az előzőnek, ez így leblokkolt, de néha úgy érzem talán ő lett volna aza lány, aki nekem kell, de azóta sem volt hasonló jó lehetőségem, általában le sem tojnak a lányok, még, ha kezdeményezek is. De mondom a legnagyobb vicc, h cukinak tartanak sokan, de persze ezek mind távol élő lányok, ha van is környékbeli köztük akinek bejövök az nekem nem jön be, mert vagy utálatos személyiségre vagy nem esetem külsőre.
2013. nov. 5. 20:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

20-as. Köszönöm hogy kinevetsz. Igazán elárultad ezzel, hogy milyen vagy valójában. Biztos egy normális pasi vagy, akinek sajnos nem adatott meg a jó külső :). Biztos normális. Aha

Felszínes vagyok? miért is? mert utálom, ha hazugnak neveznek? ha engem hibáztatnak olyanért amit el sem követtem? Ha ezt jelenti a felszínesség, akkor az vagyok! De nagyon! Semmi olyat nem írtál ami miatt felszínes lennék. Nem ítélek el senkit a külseje miatt! Soha nem is fogok. Vagy talán az hogy a saját külsőmért küzdöttem? ez a lenne a felszínesség? A többi emberrel akartam elfogadtatni magamat, inkább megfelelésnek nevezném.


Fel lettem kapva, igaz. Hívnak el olyan pasik randira, akik elég népszerűek, de egyikkel se mentem el idáig, mert egyikkel se lehetett normálisan beszélni. Jelenleg randizok egy pasival, nem Brad Pitt, átlagos, nem népszerű, de így még soha nem tudtam beszélni senkivel.


Megismétlem: SOHA NEM FOGOK ÖSSZEJÖNNI ÖNSANYARGATÓ, NŐKET HIBÁZTATÓ PASIVAL! - azt hiszem, a normális nők így teszik. Nem értem mi kifogásolható van ebben :)

buta, felszínes - Attól mert ilyen szavakkal illetsz, ismeretlenül, interneten, arcnélkül, nem leszel férfi. Sőt!

Normális kategória? a normálist már kizárja, ha egy férfi elítéli az összes nőt interneten...


Én nem nevetek rajtad. Sajnállak... Remélem találsz majd valakit, aki helyrebillenti a gondolkodásodat.

2013. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

76%os! :DD nekem se jönnek be az olyan pasik, akik a lányokat hibáztatják. Komolyan... Te összejönnél olyan lánnyal, aki szidja az összes férfit a világon és magát sajnáltatja állandóan? Rettenetesen kiábrándító... Depressziós lesz az ilyen mellett az ember.


Mégis miért érdemli meg 19-es? hmm? nem gondolod, hogy ha ilyet kívánsz valakinek, akkor te sem érdemelsz annál többet amit te kívánsz?

Nem azt írta, hogy csak a gazdag, magas, izmos férfiaknak ad esélyt. Annyira nem értem az ilyeneket :( és tényleg odaírja, hogy normális kategória.

2013. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem állok le vitázni veletek,mert nem értitek meg az álláspontomat még így sem,és nem mindenki önsanyargató,és magába forduló,és mindenkit elítél,csak amikor nem lát és tapasztal mást,olyankor nehéz elhinni az ellenkezőjét.A 19-estől elnézést kérek részben,ha rosszat írtam,mert én beismerem ha hibázom,és nem akartam ezt írni neked,csak tudod amikor ezeket a srácokat itt ennyire "utáljátok" és lenézitek,ez számomra nagyon irritáló.Hiszen sajnálatos módon én is részben közéjük tartozom,tartoztam régen teljes mértékben,azóta viszont sokat változtam,és sok mindenre rájöttem már.A másik dolog,hogy ezeken a srácokon lehetne segíteni elég könnyen,főleg ha még vevők is a változtatásra,én is ilyen vagyok,és elkezdtem úgy érzem jó irányba haladni,csak apró lökésekkel kellene nekik segíteni,és nem elítélni őket,és mindet egy kalap alá venni. :) Ha gondoljátok,privátban szívesen beszélgetek dolgokról,és elmondom szívesen a helyzetem,kíváncsi lennék akkor mit mondanátok. :)
2013. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Csak tudod a hozzászólásodban te is nagyon általánosítottál és egy kalap alá vettél mindenkit,ez sem tetszett.Nem mindenki azért mondja itt ezt,mert neki jó érzés és inkább másokat hibáztat érte.Hanem vannak olyanok is,akik mindent megtettek annak érdekében például,hogy legyen valakijük és mégsem jött össze,és mivel mint említettem nem látnak és találnak mást,ezért kénytelenek ezeket a dolgokat feltételezni. :)
2013. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nem vettem egy kalap alá őket... Csak tudom, hogy több lány is segíteni akart a panaszkodóknak üzenetben, emellett még sok segítő kommentet is kaptak és semelyikre se reagáltak úgy, ahogy kellene.

Ha te nem tartozol a nőket hibáztatók közé, akkor ne vedd magadra az inget :D

Azt tudom, hogy amikor én kamasz voltam, nem hibáztattam a pasikat. Egyiket se, külsőtől függetlenül. Úgy gondoltam, hogy biztos hogy bennem van a hiba és ezt próbáltam javítani (belsőleg és külsőleg is). Nem gondoltam azt se, hogy én kívül csúnya vagyok de belül hibátlan, mert ez sem igaz, máig sem. Itt meg úgy írnak egyesek (mert nem mindenki), hogy "milyen szemetek a lányok, én csúnya vagyok, de belül tökéletes" módban beszélnek, miközben az, hogy leszemetezi az összes lányt már eleve kizárja hogy belül normális is kicsit. Ha te nem tartozol közéjük, akkor örülök :)

Ha nem fogytam volna le, valószínű, hogy továbbra is azon gondolkoznék, hogy BENNEM mi a hiba és nem másban. Azonban nem mindig a külső miatt vannak bajok ma is. Pl volt olyan pasi, aki pénzügyileg használt ki.. mégse mondom azt, hogy minden pasi csak pénzért van, mert nem igaz.

Szóval ha te úgy érezted, hogy általánosítok, akkor egy kicsit átérezted azt, amit egy csomó lány nap, mint nap olvas itt kb 30x-os mennyiségben.

2013. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Itt a kiemelést nem jó helyen tettem,úgy látom mert a lényeg felett elsuhantál.

"csak amikor nem lát és tapasztal mást,olyankor nehéz elhinni az ellenkezőjét."

Itt a lényeg,és ez itt ami nagyon fontos.Nagyon kevés normális csaj van a mai világban,és megtalálni őket,sokszor én is úgy érzem hogy szinte lehetetlen,mert van vagy párja vagy ő is a külsőm miatt elítél.Én most nem viccből írom ezt neked,én még a való életben nem találkoztam normális lánnyal,pedig 7 éve keresem,és már mindenhol próbáltam találni legalább egyet.

Írtam,hogy részben vagyok olyan,hogy hibáztatom a nőket is érte,mert igen is nézz körbe,nem csak a mi hibánk hogy annyi szingli van,és valamilyen teljesen véletlen folytán ugye a srácokból nagyságrendekkel több szingli van.Pedig elvileg nem kéne így lennie,mert állítólag hasonló feloszlásban vannak a nemek.És a követelményekről már nem is beszélve,mint leírtam fentebb is már,sok csaj azért szingli mert ők is a jól kinéző srácokra várnak,amíg nem lesz kapcsolatuk,és majd akkor feléjük néznek és ennyi.

És akkor nem beszélek a társkeresőkről a neten,mert ott aztán meg vicc ami megy.Ott olyan lányt találni,aki vissza is ír hát még azt sem lehet.Ha esetleg visszaír akkor meg elítél egy pillanat alatt a külsőd alapján,és máris mentél a levesbe.Élőben meg ismerkedni lassan már nem lehet úgy érzem,és itt most nem a discokra gondolok,mert az nálam nem számít annak.Ha tetszik is egy csaj,biztos hogy a barátnőivel vihorászik bármerre is megyek,és nem hagynak még esélyt sem annak,hogy oda lehessen menni hozzá beszélgetni.(nyilván ha a barátnői ott vannak,akkor nem fogok,mert nagyon befolyásolják sajnos őket olyankor).És itt most akár beszélhetünk egyetemistákról is,mindenhol csak ezt látni sajnos,és akkor mondd már el hogy ezek tudatában úgy mégis mit kellene hinnünk?:) Én nem mondtam soha,hogy nekem nincs hibám,de azért ha körbenézek manapság,vicc ami megy.Olyanoknak is van barátnője,akik a büdös életbe meg sem érdemelnék,majd ebből lesznek az itteni kérdések is,hogy jajj miért nincsenek normális pasik és hasonlók.Ahelyett,hogy körbenézne alaposan,és mondjuk egy normálissal állna szóba.Itt nálunk az egyetemen is ez megy körülbelül,a bunkó gyerekekkel szóba állnak,a többi meg le van szarva magasról.És itt nem csak a p*csákról beszélek,hanem az összes ezt csinálja,jó nyilván van 1-2 kivétel mint mindenhol,csak mikor itt is mint máshol csak ezt látod,akkor mit gondoljon az ember?

2013. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Itt a kiemelést nem jó helyen tettem,úgy látom mert a lényeg felett elsuhantál.

"csak amikor nem lát és tapasztal mást,olyankor nehéz elhinni az ellenkezőjét."


nem suhantam el ... :) én semmi jót nem tapasztaltam, és most újra belinkelem : "amikor én kamasz voltam, nem hibáztattam a pasikat. Egyiket se, külsőtől függetlenül. Úgy gondoltam, hogy biztos hogy bennem van a hiba és ezt próbáltam javítani (belsőleg és külsőleg is)."

"Ha nem fogytam volna le, valószínű, hogy továbbra is azon gondolkoznék, hogy BENNEM mi a hiba és nem másban. "


Azt hiszem, az, hogy bunkó és normális már olyan szavak, amit mindenki máshogy definiálna már. Nem tudom hova jársz egyetemre, de én nem ismerek bunkókat, csak olyanokat, akik max poénkodnak, de nem szándékoznak senkit se vérig sérteni. Azért az egyetem megkövetelné, hogy kizárja a bunkóságot azt hiszem :)

Nem akarok általánosítani, szóval vegyünk egy srácot. Napi szinten itt szidja a nőket.. szerinte, ha valaki népszerű, vicces és van önbizalma, emellett még gyúrni is jár, valószínű, hogy bunkó. Szerinte, ha egy lány szép, népszerű, akkor bunkó. - ismerek ilyen pasit, nőt, egyik se bunkó. De ez a srác elítéli már a külsejéből az adott pasit, nőt és még van arca felszínesnek nevezni az összes lányt! Ez nevetséges. Nagyon sok ilyen pasi van itt!

Na de mind1. Én nem akarok többet ide offolni :DD a kérdező lehet, hogy nem fog győzni lepontozni. Lehet írni üzenetet ha valaki nem ért egyet velem.

2013. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Van ilyen lányosztálytársam,aki se nem szép,se nem csinos,se nem jó indulatú,mégis van barátja.Nem görcsöl,hogy van-e legalább segge,ha melle nincs,szép-e az arca és hogy milyen a személyisége,ennyi az egész.Neked se kellene görcsölni.

Amúgy mind a két nem kezd egyre felületesebb lenni,de szerencsére ez csak 30 éves korig tart.Régen is úgy volt,hogy a fiatal lányok és fiúk jobban érdeklődtek az ellenkező nem kinézete iránt,mint az idősebb korosztály,de lassan csak a kinézet számít.

2013. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!