Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is megfigyeltétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek, hogy egy lány lényegében mindegy h néz ki és milyen jellemre, személyiségre, úgyis lesz pasija, többnyire már tini korában?

Figyelt kérdés
Lehet csak az irigység szól belőlem, de olyan igazságtalanságnak tartom, hogy sok olyan lánynak, aki személyiségre egy aljas, kétszínű, szívtelen,nagyszájú hárpia, mindegy h szép vagy csúnya, de mégis lesz párja. Ellenben nekem visszahúzódó, egyszerű, szerény, állítólag cuki srácként meg egy lány sem jön össze. Pontosabban, aki járna velem az csak képet látott rólam és az ország másik végében él. De itt a környéken minden lány kerül vagy emberszámba sem vesz valamiért. Bár volt, h jól eldumálgattam idegen lányokkkal, de ez csak barátság jellegű dolog, ebben még belemegy a rendesebbje, ezeknek minden esetben volt is pasija. Volt olyan is egyszer, hogy haverom leszólított egy cuki lányt, az meg rólam kezdett kérdezősködni hirtelen, de nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, mert nem akartam haveromtól lenyúlni a lányt, másrészt meg hallottam, h mondja a lány, h most nem akar kapcsolatot, nem rég lett vége az előzőnek, ez így leblokkolt, de néha úgy érzem talán ő lett volna aza lány, aki nekem kell, de azóta sem volt hasonló jó lehetőségem, általában le sem tojnak a lányok, még, ha kezdeményezek is. De mondom a legnagyobb vicc, h cukinak tartanak sokan, de persze ezek mind távol élő lányok, ha van is környékbeli köztük akinek bejövök az nekem nem jön be, mert vagy utálatos személyiségre vagy nem esetem külsőre.
2013. nov. 5. 20:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Te nem érted, hogy konkrétan SENKI nem közeledett felém, se egy buliban, sem utcán, még interneten sem? Akárhogy is nézett ki? ;)
2013. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Aha. Tudod 8-as :) 18 éves koromban fogytam le, azelőtt jártam a barátnőimmel még buliba is és tiszta megalázó volt, hogy még a csúnyább pasik/hasonló kaliberűek(duci, szemüveges, alacsony, pattanásos pasik) is a szebb lányokat hívták táncolni vagy legalábbis a vékonyakat - még akkor is ha visszautasították, megalázták őket,. Mi meg csak ott ültünk és kevergettünk a piát, emellett néztük a "műsort" és vártuk hátha jön valaki. Hihetetlen milyen kívülállónak éreztem magam akkor.


Szóval nekem aztán mondhatod, hogy mit vettem észre és mit nem. Bármilyen srác közeledésének örültem volna.

2013. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Hahaha. Nem jól látod.

Önbecsülési problémáid vannak, nem vagy elég magabiztos, határozott, de az is lehet, hogy mégsem vagy annyira jófej srác, mint azt te gondolod magadról, és ezért nincs csajod. Nem azért, mert farkad van.

Szerinted, ha minden csajnak van pasija, akkor azok kikkel jönnek össze? Pasikkal, nem?

akkor ne keseregj, hogy a pasiknak nehezebb a csajozás, mert logikailag nem az.

2013. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Sajnos kérdező én is a te helyzetedben vagyok egy az egyben,és a többség azt nem érti meg,hogy a lányoknak tényleg szinte mindegyiknek jut pasi,míg a srácoknak akik normálisok szinte semmi...

Van sok ismerősöm,teljesen normális felfogással,külsővel.Hát nem soknak van barátnője,pedig ők azok akik igazán tudnák értékelni őket.Nos akkor hogy is van ez?Én sem értem ezt,de már belefáradtam ebbe a huzavonába,a lányok úgysem értik meg ezt,mert nekik bárhol terem pasi,minimum 20 db liheg utánuk mindennap.

2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Te nem érted, hogy konkrétan SENKI nem közeledett felém, se egy buliban, sem utcán, még interneten sem? Akárhogy is nézett ki? ;)"

Érteni értem, csak tudom, h nem igaz :)

2013. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
És kinek próbálod megérteni, hogy nem igaz? ;) Valószínűleg jobban tudom, hogy mit tapasztaltam, mint te ;) Az már egy beteges szintű berögződés, amikor mások tapasztalatait akarod felülírni az elképzeléseiddel ;)
2013. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"a lányoknak tényleg szinte mindegyiknek jut pasi,míg a srácoknak akik normálisok szinte semmi"

Rengeteg szingli lány van!

Itt a bizonyíték, hogy a magányos pasik se veszik észre a csúnya, de szingli lányokat. Ti csak a szép lányokat veszitek észre, vagy azokat akik nem olyan szépek, de pasijuk van - "mert hát az ilyen milyen szemétség :D, de nem vagyok irigy"-ááá.



55% pedig egy nyomi. Nem tudom más szóval illetni, sajnos, bocsánat. Süt minden mondatából az, hogy megkeseredett és süt a rosszakarás, az irigység. És még csodálkozik ha visszautasítják :OO Máshol is ugyanezeket írja, még ha nem is válasz a kérdésre. Jól esik neki a lányok szapulása... hát tegye.


Elmondom, hogy mi az igazság itt a panaszkodás mögött. Nagyon sok pasi itt írja, hogy csúnya lányok így-úgy. Ezzel elárulják, hogy ők milyen felszínesek, hogy a másik lány kinézetét nézik, és még a lányok felszínesek! Hah! :D Azt merik mondani, hogy ők nem felszínesek, miután a kérdésükben, válaszukban a "csúnya lány" szerepel.

Minden lányt lefelszíneseznek, leszemeteznek, válogatóznak, de még régen olvastam egy könyvet, amiben ez nagyon megragadt :" mindenki tükröt tart maga elé, és másról úgy mond véleményt, hogy a saját tulajdonságait tükrözi ki " - tehát mindenki magából indul ki. Azaz az a pasi, aki itt leírta, hogy a lányoknak nagy az elvárása, valójában a saját tulajdonsága. Miért ne mondana igazat? ezzel is azt árulod el, hogy te ezt teszed és nem bírod más szemszögből elképzelni a helyzetet. Alapvetően ez egy anonim oldal. Mégis miért hazudna valaki arról, hogy soha nem ment oda hozzá senki?

(kicsit hosszú lett, bocsi)

2013. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

17-es.

"Rengeteg szingli lány van!

Itt a bizonyíték, hogy a magányos pasik se veszik észre a csúnya, de szingli lányokat. "

Az valóban igaz,hogy rengeteg szingli lány van,de ők is a "jóképű" srácokra várnak,és azért szinglik nem másért.Mennyitől hallottam már ezt,szóval tapasztalatból beszélek,nem a levegőbe.

És ezt te írtad,"csúnya, de szingli lányokat." de tudod én őket is észreveszem,csak hiába.Ők ugyanúgy szóba sem állnak velem,és elküldenek a búsba,mert nekik helyesebb pasi kell,ezt mondják.Nos akkor hol is a hiba?

2013. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%

Hát én meg azt tapasztaltam és a barátnőim is mind azt tapasztalták, hogy a csúnya pasiknak se kellenek.

Mint írtam, jártam bulizni. Arcra nem voltam akkor se csúnya, ápolt voltam, (semmi pattanás, rendszeresen jártam kozmetikushoz) csak éppen 15 kgval voltam több a kelleténél. Egyetlen egy pasi se jött oda hozzám! Se a barátnőimhez.

Valamint írtam egy másik kérdésnél, hogy volt egy srác, aki nagyon tetszett (akkora volt mint én! 162 cm!), leégetett mindenki előtt, hogy milyen dagadt vagyok.

51 kg-ra fogytam és még 2-3 cm-t nőttem, azóta facen nem hagy békén a srác...Pedig elmagyaráztam érthetően, hogy nem adok neki esélyt. Még van pár ilyen pasi, csak annyi a különbség hogy ők nem égettek le mindenki előtt, de visszautasítottak régen. Pedig a legtöbb lány rájuk is kb 4-6 ot adna a 10ből.

Akkoriban, bárkinek, ismétlem BÁRMILYEN srácnak örültem volna. Örültem volna, ha valaki szépnek gondol, ha valaki észrevesz. A barátnőim szintúgy. Most újra megismétlem az előző válaszom: a bulik nekem arról szóltak tizenévesen, hogy ültünk és néztük, ahogy visszautasítják a rövidrucis csinicsajok a duci, alacsony pasikat.

Ennyit arról, hogy a pasik nem felszínesek.


Ma már nem mondom azt, hogy nem válogatok. Ennek oka is van. A fentiek is. Nagyon sokat szenvedtem a külsőm miatt, az alakomért, sokat szenvedtem azért, hogy eldobjam a szemüvegem, a ruháimért (ezeket mind magam finanszíroztam!). Szóval a rengeteg küzdés mellett, itt egyes pasiknak fogalmuk sincs arról hogy némelyik lány már férfiakat megszégyenítően küzd a szépségért. Szóval soha nem fogok összejönni egy nyafogó, önsanyargató, nőket hibáztató pasival(mert az könnyebb). Ha jóképű is lenne egy ilyen pasi, ha megismerném repülnék messzire :)

2013. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

19-es hát olyan jót röhögtem azon amit írtál,te is pontosan egy felszínes buta p*csa lettél.Tudod szánalmas amit írtál,ez volt a kedvencem:

"Szóval soha nem fogok összejönni egy nyafogó, önsanyargató, nőket hibáztató pasival(mert az könnyebb)"

Biztosan könnyebb,kíváncsi lennék ha nem kaptak volna fel ennyire téged mostanában,akkor is ezt gondolnád-e nyilván nem.Csak tudod mikor egyre többen állítják ezt,főként akik valóban a normális kategóriába tartoznak,olyankor azért el kellene gondolkozni,hol is a hiba.De nem baj,majd később remélem még hasonlóan undorító felfogású,pasikkal hoz össze az élet,majd akkor sírni fogsz te is nem is keveset,akár lehetséges az is,hogy itt látunk majd viszont valami siránkozós kérdéssel.Meg is érdemled. :)

2013. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!