Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikusként hogyan foghatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként hogyan foghatnék magamnak csajt? L/16

Figyelt kérdés
Valami praktikák? :D a leitatáson kívül, valami jó ötlet ^^

2013. nov. 11. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Fizess egy rib_ncnak.
2013. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Lepkehálóval! :)
2013. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és mégse sikerül, pedig akarok nagyon egy csajt! 21f
2013. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kloroform?
2013. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Háát kicsit nehéz melegként saját neműt keresni....egy meleg ismerősömről tudom hogy neten ismerkedik... direkt errőlszóló oldalakon... aztán később találkozik velük.. szal ennyit tudok a dologról.
2013. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt mindenki nőt keres.
2013. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek a leszbikus csajok, bár én fiú vagyok ;)

(15)

2013. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vannak netes párkeresők,meg biztos ismersz pár leszbikus lányt a városban,ők is ismernek leszbikusokat :DDD biszex 18/N ha gondolod küldhetsz privátot :$
2013. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kifejezetten leszbikusoknak szánt társkeresők.

- angyalkak.hu

- pride.hu

-pinkvanilla.com

Gondolom, fent vagy a facebookon is, ott is vannak olyan zárt és nyitott közösségek egyaránt ahol tudsz magadnak társat keresni/találni.

Ezeken kívül a fővárosban vannak kifejezetten melegeknek szánt szórakozóhelyek.pl: alterego, vagy mistery bár vagy vannak az ún. "ösztrosokk" bulik, ahol csak csajok vannak. ;). De ezeken a helyeken nem pont a saját korosztályoddal fogsz találkozni, azért egy próbát talán megér. :)

2013. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:DD Te :D menj el meleg bulikba... amúgy meg mondd el a barátaidnak, hidd el ki fog derülni róluk egy s más ;)
2013. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!