Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Miért hazudgáljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért hazudgáljátok, hogy érzékeny, romantikus, szerető, hűséges srác kell nektek?

Figyelt kérdés
Amikor bunkó,"kivagyokén,helyivagánycsávó,tökös kemény beképzelt majom"kell nektek?aki titeket kihasznál!megaláz.nem szégyellitek magatokat,a pofátokat,hogy jófiúkat aláztok meg?
2009. nov. 18. 23:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sztem ez hülyeség, legalábbis ezt látom magam körül, nem menő nagypofájú csávó kell a nőknek, hanem olyan akinek van önbizalma, amellett hogy normális. Ilyen elég kevés van, és ezek a "kiskutya-szindrómás" egyedek pont ezzel rendelkeznek, ezért is olyan szimpatikusak a nők számára. Szóval ha jófiú vagy, és van önbizalmad, akkor te vagy a nyerő, ha ez mégsem jönne be, akkor kifogtál egy olyan nőt, akinek ez nem tetszik, mert ilyen is van :).
2009. nov. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

én sosem hazudtam ezt...:D

nemszeretem az érzékeny, romantikus srácokat, de szerető és hűséges az legyen.

a másik végletből pedig legyen tökös, és kemény.

na nekem ennyi.....:D

2009. nov. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nem így van. Nem hazudják ezt. Komolyan gondolják. Csak azabaj hogy a külső játszik szerepet. Első náluk a külső. És ha valaki jól néz ki annak egyből jó belső tulajdonságot is látnak még akkor is ha nincs neki iszik meg gépezik még akkoris ő a szent. Egy csúnya nem szép gyerek meg ha meggebed akkor is ő marad a lúzer akivel senki nem fog szóba állni. Másrészről meg eleve azért engedheti meg hogy bunkó legyen mert akkoris tudja hogy kelleni fog a csajoknak. Mellesleg ez a csajokra is ugyanígy igaz. Amelyik jól néz ki bármit meg tehet amelyik nemannyira az meg kedves lány lesz.
2009. nov. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
04:55 - Teljesen igazad van! De olyan nincs - se fiúknál, se lányoknál, hogy tökéletes legyen valaki kívül-belül. Mert az, aki tényleg nagyon szép, az tudatában is van ennek, és a belső értékei már nem ápolja úgy, ahogy kellene. A rendes emberek sohasem a legszebbek közül kerülnek ki. Mert aki nem képzeli magát tökéletesnek, annak van energiája a belső értékeivel foglalkozni, ezáltal még értékesebb ember lesz. Persze csak azok számára, akiknek nem a külső a legfontosabb.
2009. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mi a francért kell általánosítani?!Az én barátnőm szép is de mellé szerény,kedves,odaadó,megértő és vagány is akinek van stílusa!Rám buknak a csajok,de nem vagyok bunkó.....aki eddig lebunkózott az csak nem bírta az őszinteségemet meg az igazságot,az önbizalom pedig belülről fakad,ja és amúgy meg bárkinek van esélye manapság,mivel a legtöbb ember nem olyan haj,de szép,azért hívják az átlagot átlagosnak!Egy beképzelt csajszi meg lehet nekem akármilyen gyönyörű maximum jól megpakolnám,bár a legtöbb ilyen pont le se sz*rta eddig a fejemet Hála Istennek!
2012. márc. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!