Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt boldog párkapcsolatban éltem, azóta azt éreztem, hogy az idősebb férfiakat szeretem. Ennek sajnos több oka is van, de nem az amit sokan gondolnak. Se apukám, se anyukám nincsen, hiányzott a törődés, a pótapu és anyu egyben. Voltak idősebb szerelmeim, de az hamar tönkrement.."túl jó vagy hozzám" dumával.. Bárhova megyek, nem tudok ismerkedni, félek az emberektől, az emberek meg nem mernek odajönni hozzám. Megkérdeztem egyszer egy haveromat, hogy ő miért nem próbálkozott be soha nálam(kíváncsiságból) és azt mondta, azért, mer elérhetetlennek látszom. Soha nem voltam/vagyok elszállva magamtól, de tényleg azt érzem, hogy a férfiak félnek tőlem.. és ezért nem lehet normális kapcsolatom :( Mit lehet ez ellen tenni?

2013. nov. 20. 00:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Apakomplexusod van, ami azt jelenti, hogy a hiányzó apai törődést egy idősebb személy általi túlzott szeretetben akarod kiélni, gyakran akár szexuális értelemben is.
2013. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Uccsónak igaza van
2013. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sosem tagadtam :) De nem 60 évesekre kell gondolni:)
2013. nov. 20. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!