Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csúnya vagy nagyon gáz pasik kezdeményeznek, nyomulnak, a helyes átlagos normálisak meg sohasem?

Figyelt kérdés

Ez mindig így van és volt. Az utóbbi 10 évben. Most már csak mosolygok ezen. Ha bármilyen szituációba lépek egy ilyen pasival (aki nem az esetem), az tuti bámul minimum, de ismerkedni akar, pedig rá sem nézek. De bezzeg a kövér nők és a duci lányok nem az esetei... de bezzeg én igen!

Aki meg helyesebb lenne, az meg nem akar soha semmit, vagy csak megnéz, és ennyi, ezek a átlagosan helyesebb férfiak mintha sokkal passzívabbak lennének.

Nem értem mi ez? Mit gondoltok?

(nem vagyok duci, és nem vagyok csúnya sem).


2013. dec. 21. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mer a helyeseknek van nőjük. A csúnyáknak nincs úgyhogy muszáj próbálkozniuk.
2013. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van, lehet hogy a helyeseknek van nőjük.
2013. dec. 21. 22:06
 13/21 A kérdező kommentje:
de akinek nincs? Az sem próbálkozik.
2013. dec. 21. 22:07
 14/21 anonim ***** válasza:
Pont azt írta hogy akinek nincs az próbálkozik...
2013. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
"Mer a helyeseknek van nőjük. A csúnyáknak nincs úgyhogy muszáj próbálkozniuk."- ebből kiemeljem a lényeget, vagy sikerül rájönni, hogy mit írt?
2013. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#10: Ez vicces, mert ha a nőknek választaniuk kellene egy "rosszfiú" és egy "jófiú" között, a többség biztosan nem a "jófiút" választaná, mert az unalmas, átlagos, nem vonzó stb. Teszik mindezt úgy, hogy a jófiút meg sem akarják ismerni, lepattintják, ha kezdeményez.
2013. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"de akinek nincs? Az sem próbálkozik."


talán mert, nem kell neki barátnő. lehet élni egyedül is! Nem kapcsolatfüggő mindenki!

2013. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Akiket felsoroltál azok éppen nem a nők esetei...

Szerintem itt a te elvárásaiddal van probléma...

Nem minden a külső...

2013. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy próbálkozna, csak félénkebb fajta ilyen téren és nem mer, én se merek, én még azt is elcsesztem amikor a lány jött oda...
2013. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Vannak ilyen félénkek, ők az eseteim sajnos. De csak akkor, ha intelligenciával és helyes külsővel párosul.

A "jófiúk" nekem nagyon is bejönnek, ha tetszenek is külsőre. Sőt ez a tökéletes. Nem szeretem a balhés pasikat. Bunkó rosszfiúk mihelyst megszólalnak és kiderül a fajtájuk nem érdekelnek onnantól már.

2014. jan. 1. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!