Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt is hozta a túlzott feminiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt is hozta a túlzott feminizmus ami manapság uralkodik? Nem lehet jól kijönni belőle pasiként?

Figyelt kérdés
,,Véleményem szerint nem ez a természetes, ahogy most működik. Régen voltak férfi és női szerepek, egyik nem ment a másik nélkül. Most pedig mi van? Ha a nő hazaér a munkából, és az ún. klasszikus női szerepeket is el kell végeznie, arra nyilván nem elég 24 óra. Ha a férfi is vállal ún. női szerepeket (mosogat, takarít, esetleg főz), akkor egy idő után az lesz a nő baja, hogy "nem tudok felnézni a férjemre, hiszen egy papucs!" Ember legyen a talpán, aki férfiként el tudja dönteni: hazamegyek, foglalkozok kicsit a kerti munkákkal, majd leülök, foglalkozok a saját dolgaimmal, aztán meghallgatom az asszonytól, hogy mekkora tohonya tapló vagyok, VAGY hazamegyek, segítek a páromnak, majd egy pár év múlva végighallgatom, hogy xy mennyivel jobb nálam, mert ő olyan férfias, én meg sem közelítem, mert csak mosogatok, gyereket nevelek, főzök, mint egy papucs, nincs is ilyenre szüksége egy nőnek..."
2014. jan. 23. 07:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
14%

a nőknek ma jobb. nem verheti őket a férfi, van orgazmusuk, azzal élnek akivel akarnak


hiába fáj ez a pipogyáknak


30+F

2014. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Na ez engem is zavar. Házias vagyok, fiú létemre, de attól tartok hogy majd a lehendő barátnőm papucsnak fog ezért mondani.

Már sokszor azon gondolkodom, hogy érdemesebb lenne egyedül maradnom egész életemben.

23f

2014. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Így van! Ha szóvá teszem miért jár el nekem idegen pasival kávézni,beszélgetni,harag van. Én nem mehetek el az azonos nemü barátaimmal sörözni sem.Én munkanélküli vagyok,én látom el jelenleg a háztartást,ő keres. Érezteti is,most ő a "férfi",én meg végzem a ún. női munkát.Sajnos manapság a szerepek összemosódtak,ezt hozta az élet.Szerintem jál működő kapcsolatban ez még ma sem gond.
2014. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
Régen volt az ú.n. pipogyáknak is párjuk,manapság az atomfullos,atomösszerakott pasinak lehet párja?Ennyire durva szelektálás folyna? Egyébként aki normális értékrend szerint él az már kapásból pipogya? Ha vkinek nem a gyúrás,hú de kemény vagyok pasi a stílusa,az mehet a levesbe?
2014. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
52%
Ha házias vagy otthon,lehet jólesik,de nem tekintenek igazi férfinak. Ha nem,akkor nem törődsz vele,és boldogságot máshol fogja keresni,és ezt sajna sokan el is fogadják. Nem a nők változtak,az értékrend alakult át.Nem hiszem én sem volt ennyi hűtlenség,megcsalás,válás.ebben az aspektusban érzek valami nosztalgiát a múlt iránt.
2014. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
91%

Az egész k. azon múlik, hogy kit vesz el az ember.

Én is besegitek otthon, tudok főzni,mosni,takaritani, és ha úgy adódik, én csinálom.

Pl: ha beteg az asszony át tudom venni tőle. És nem tekint papucsnak. Ez a bődületes ostobaságot nem tudom ki találta ki, de gyakorlatilag nem igaz!

2014. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Egyenlőre még valóban káosz van. Sem a férfiak sem a nők nem tudják igazán, hogy hogyan is kellene egymással viselkedniük vagy hozzáállniuk a dolgokhoz, hiszen azt veszik alapul ami régen volt de ezek a dolgok manapság összemosódtak. Nem lehet már egyértelműen kijelenteni mi a férfi és mi a női szerep de ez nem feltétlenül rossz vagy negatív.

Majd idővel kiforr a dolog és akkor helyreáll ez a most fennálló társadalmi ellentét vagy fogalmazzunk úgy, ellenségeskedés a nemek között.

Ma is ugyanúgy egy valami számít biztosnak és felcserélhetetlennek, az, hogy a nők szülik a gyerekeket.

2014. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Igen,a nők szülik a gyerekeket,de már nem kell nekik pasi a felnevelésükhöz.Simán elvannak egyedül is és tán még jobban is bírják az egyedüllétet,mint a pasik.
2014. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
14%

Átestünk a ló másik oldalára.

Régen a férfi dolgozott, a nő a háztartással foglalkozott.

Jött a feminizmus, a nők is munkát akarnak és karriert. Okés, legyen nektek is karrieretek. Ebben az nem volt benne, hogy a házimunkát majd a férfiak el fogják végezni, erről egy büdös szó nem hangzott el.

Most meg megy a harc, hogy egy nő a munkája mellett hogyan végezze el még a házimunkát is. Semmi sem jó, nincs optimális állapot, kár is ezen agyalni.

2014. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
81%

Bakker azta de durva, hogy mennyire dehonesztál egyeseknek egy k. felmosórongyot megfogni.

Itt arról van szó, hogy nők dolgozni is elmentek a házimunka mellett, a pasik meg nem

hajlandóak megfogni a porszivót. :)

Ez a nyafogás erről szól :DD loooooooool


Egy férfi életképes. És tud mosogatni, és főzni! Ezen tényleg kár vitázni.

2014. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!