Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt is hozta a túlzott feminiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt is hozta a túlzott feminizmus ami manapság uralkodik? Nem lehet jól kijönni belőle pasiként?

Figyelt kérdés
,,Véleményem szerint nem ez a természetes, ahogy most működik. Régen voltak férfi és női szerepek, egyik nem ment a másik nélkül. Most pedig mi van? Ha a nő hazaér a munkából, és az ún. klasszikus női szerepeket is el kell végeznie, arra nyilván nem elég 24 óra. Ha a férfi is vállal ún. női szerepeket (mosogat, takarít, esetleg főz), akkor egy idő után az lesz a nő baja, hogy "nem tudok felnézni a férjemre, hiszen egy papucs!" Ember legyen a talpán, aki férfiként el tudja dönteni: hazamegyek, foglalkozok kicsit a kerti munkákkal, majd leülök, foglalkozok a saját dolgaimmal, aztán meghallgatom az asszonytól, hogy mekkora tohonya tapló vagyok, VAGY hazamegyek, segítek a páromnak, majd egy pár év múlva végighallgatom, hogy xy mennyivel jobb nálam, mert ő olyan férfias, én meg sem közelítem, mert csak mosogatok, gyereket nevelek, főzök, mint egy papucs, nincs is ilyenre szüksége egy nőnek..."
2014. jan. 23. 07:37
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

"Idő közben szólni kellett volna az anyjának vagy az apjának, hogy nézzenek a körmére"


Ja, persze 30 éves férfinak, mi???? Én meg ha elsózom a levest szaladjon anyámhoz árulkodni? Na ne viccelj már. Akinek meg anyuci-apuci szidása kell, az meg kisgyerek, nem egy felnőtt férfi.

2014. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!